Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 16 lipca 2022

,,Księga zaklęć małej czarownicy" Ariel Kusby

Otrzymana z Taniej Książki ,,Księga zaklęć małej czarownicy" to genialna propozycja w roli prezentu dla dziewczynek w różnym wieku. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Warto już na samym początku wspomnieć o tym, że ,,Księga zaklęć małej czarownicy" Ariel Kusby została bardzo ładnie wydana. Sztywna oprawa oraz liczne kolorowe ilustracje sprawiają, że już od razu nie można oderwać od niej wzroku. Za ilustracje odpowiedzialna jest ilustratorka urodzona w Polsce i obecnie mieszkająca za granicą. W połączeniu z ciekawą treścią to na pewno gwarancja jakości. Choć w tytule pojawia się słowo czarownica nie ma się czego obawiać. Może to być nieco mylące, jednak już na samym początku zostało wyjaśnione, że czarownicą może zostać każda z kobiet, a czary będą różne od sytuacji. Co zawiera ,,Księga zaklęć małej czarownicy" Ariel Kusby?

Jest to jedna z tych książek od których nie sposób się oderwać. Podzielona jest na kilka dużych działów. Wewnątrz mamy np. zaklęcie na zdanie sprawdzianu na szóstkę, na poprawę relacji, na wielką przyjaźń, na rozładowanie emocji. Wszystkie zaklęcia utrzymane są w dziecięcej formie. Na samym początku zostało wyjaśnione w jakich sytuacjach można używać tego przepisu. Zawsze jest też dopisane kiedy potrzebna jest pomoc opiekuna, np. przy krojenia jabłka. Oprócz tego przy każdym przepisie wykorzystane zostały składniki, które znajdują się w każdym domu. Czasem jest to stworzenie własnej księgi, czy tajnego szyfru emotikonek z przyjaciółką. 

,,Księga zaklęć małej czarownicy" Ariel Kusby na zakończenie posiada także np. wykaz zwierząt, kolorów, czy roślin wraz z ich symboliką. Umieszczony został także słowniczek pojęć. Jest to jedna z tych książek, które będą służyły jej użytkowniczkom przez kolejne lata. Wspaniale można się zaczytać w kolejnych zaklęciach i wprowadzać je w życie zgodnie z zapotrzebowaniem na daną sytuację. Po mistrzowsku sprawdza się w przypadku każdego z nas. W końcu wszystkie mamy w sobie coś z czarownic i tylko od nas zależy jak zareagujemy na konkretną życiową sytuację. ,,Księga zaklęć małej czarownicy" Ariel Kusby to pomysł na idealny prezent!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

7 komentarzy:

 1. Z miłą chęcią będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi sie. Dla mojej córki będzie super 👍

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem przekonana, że książka powinna spodobać się mojej młodej czytelniczce, chętnie zatem uwzględnię tytuł w książkowych planach zakupowych. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem przekonana, że książka powinna spodobać się mojej młodej czytelniczce, chętnie zatem uwzględnię tytuł w książkowych planach zakupowych. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem ciekawa czy ta książka przypadłaby do gustu siostrzenicy męża

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię takie książki w sztywnej oprawie. Te ilustracje muszą być ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nawet chyba wiem, komu mogłabym tą książkę podarować :)

  OdpowiedzUsuń