Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 23 lipca 2022

,,Niech prowadzi nas Poker" Bożena Makowska

,,Niech prowadzi nas Poker" Bożeny Makowskiej to szybki kryminał na wolny czas. 

Jeśli chodzi o wymyślenie fabuły nietuzinkowego kryminału wcale nie jest to takie łatwe zadanie. Nie dość, że trzeba skupić się na poprowadzeniu sprawy kryminalnej to nie można dodatkowo zapominać o ciekawym tle dla zagadki. Bożena Makowska w tym zakresie postanowiła postawić na dość nietypowe zainteresowanie jakim są skoki spadochronowe. W związku z tym już na samym początku bohaterowie tego kryminału wyróżniają się spośród innych im podobnych. Na pewno jest się czym zainteresować, jeśli chodzi o wyjątkowość pasji głównych postaci w przypadku tego wydania polskiej autorki.

Na czym opiera się ,,Niech prowadzi nas Poker" Bożeny Makowskiej? Główny bohater miał w życiu prawdziwego pecha. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że najpierw doszło do śmierci jego ojca. Następnie zupełnie niespodziewanie zniknęła również jego natka, z którą nie było kontaktu już od ponad doby. Tak naprawdę nie było wiadomo co stało się z kobietą i to tym bardziej było niepokojące. Dlaczego matka mężczyzny zniknęła? Czy udało odnaleźć się ją na czas?

,,Niech prowadzi nas Poker" Bożeny Makowskiej to lekki kryminał do przeczytania w jeden z wolniejszych dni. Fabuła nie jest tutaj pełna napięcia, jednak i tak czyta się z dość sporym zainteresowaniem. Byłam ciekawa co stało się z zaginioną i dlaczego do tego doszło. Pozycja polskiej autorki nie jest z grona tych od których nie sposób się oderwać, jednak należy mieć na uwadze, że każdy od czegoś zaczynał. Gdyby tempo akcji i budowanie napięcia zostało wzmocnione powieść byłaby jeszcze lepsza.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

9 komentarzy:

 1. Może kiedyś przeczytam, ale nie będzie to mój priorytet czytelniczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również unikam kryminałów i nigdy nie był to mój priorytet czytelniczy jeśli chodzi o gatunki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwrotnie niż ja, powieści kryminalne świetnie mnie relaksują, zwłaszcza po dawce naukowej literatury, z którą niemal codziennie mam do czynienia. :) Izabela

   Usuń
 3. Tak wiec życzę autorce by jej pióro było lepsze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja lubię kryminały życzę autorce by jej pióro było coraz to lepsze:

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak średnio mnie zachęca opis, ale kto wie - może kiedys...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię buszować w kryminalnych klimatach, zatem książka w strefie moich czytelniczych zainteresowań, ale wobec pewnych zastrzeżeń specjalnie za nią biegać nie będę, poczekam aż sama do mnie trafi. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mówię nie, może w przyszłości dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Akurat należę do tych osób, które od kryminałów wolą thrillery, gatunek zbliżony, a jednak nie ten sam :)

  OdpowiedzUsuń