Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 20 lipca 2022

,,Wszyscy jesteśmy tu szaleni" Karolina Glaser


Jak można przeczytać na okładce tej książki, Karolina Glaser to 17-letnia uczennica, która postanowiła zadebiutować właśnie tą lekturą. Nastolatka jest już także w trakcie pisania kolejnej powieści. Nie zwróciłam wcześniej uwagi na jej debiut, więc tym chętniej postanowiłam zapoznać się z tym wydaniem. Z przyjemnością stawiam na nowe nazwiska na polskim rynku wydawniczym, więc tym razem nie mogło też być inaczej. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję zapoznać się z tą opowieścią. Jest to typowo lekka lektura na jedno wolne popołudnie. O czym jest ,,Wszyscy jesteśmy tu szaleni" Karoliny Glaser?

Powieść zaczęła się od smutnego wydarzenia jakim był pogrzeb ojca jednej z bohaterek. Po powrocie do domu dziewczyna wiedziała, że nie może pożalić się chorej, śpiącej babci. Matka wysłała dziewczynę po zakupy i w drodze poznała ona pewnego mężczyznę. Głównymi bohaterami są cztery osoby, jednak czy to już koniec? Każdy z nich jest inny, a ich losy poznajemy z dwóch linii czasowych. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na tę nietuzinkową lekturę, napisaną przez 17-letnią Karolinę Glaser.

,,Wszyscy jesteśmy tu szaleni" to pozycja dla miłośników niebanalnych fabuł. Ta wzorowana jest na ,,Alicji w Krainie Czarów" Carolla Lewisa, więc warto także wiedzieć o tym na przyszłość. Ta lektura nie jest zbyt obszerna pod względem stron, jednak są one w całości wypełnione tekstem. Niezwykle cieszy mnie fakt, że na rynku wydawniczym pojawia się coraz więcej książek młodych debiutantów. Warto doceniać osoby z pasją, które chcą się w tym zadaniu realizować także w przyszłości.

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się nietypowo. Lubię takie propozycje na wolny dzień.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze zastanowię się nad lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po ten tytuł raczej nie sięgnę, prędzej moja młodzież, ale "Alicję w Krainie Czarów" zaraz będę sobie odświeżać. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. A to, że młodzi garną się do pisania książek, to jak najbardziej warte podkreślania. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna okładka, zachęca do zapoznania się z książką :)

  OdpowiedzUsuń
 7. podziwiam, że tak młode osoby piszą książki :) chętnie bym przeczytała, dzięki za recenzję

  OdpowiedzUsuń
 8. Niebanalna fabuła zdecydowanie mnie zachęca do przeczytania

  OdpowiedzUsuń