Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 sierpnia 2022

,,Chwała królestwa" Andrzej Sepkowski

,,Chwała królestwa" Andrzeja Sepkowskiego to historia zaliczana do literatury przygodowej. Warto dać jej szansę.


Z wielkim zainteresowaniem zawsze sięgam po literaturę przygodową, gdyż uważam, że w tym gatunku jest jeszcze wiele do odkrycia. Są to książki, w których wiele się dzieje. Oprócz świata prawdziwego można znaleźć odwołanie do świata historycznego, czy alternatywnego. Niezwykle cieszy wydanie ,,Chwały królestwa". Jest to historia zajmująca od początku. Cieszy fakt, że to niezwykle rozbudowana lektura, dzięki czemu jest się w czym zaczytać. 

Głównym bohaterem wydania jest Ferhadem, chłopak, który swego czasu został kształcony zgodnie z islamskim wyznaniem. Nosił on imię prastarych bohaterów. Z racji tego, że wyróżniał się pod względem nauki trafił też do innego miejsca. Niezwykle szybko dostrzeżono w nim talent szermierczy, który był uważany za dar Allaha. Nauczyciele fechtunku nie mogli wpoić mu żadnych zasad, gdyż walczył zgodnie z instynktem. Następnie jego życie toczyło się różnymi ścieżkami aż został wybrany na jednego z setek sług wezyra. To właśnie wtedy rozpoczęła się główna akcja książki.

Na poznanie twórczości nowych autorów zawsze jestem chętna. Jest to doskonała okazja do tego by móc przenieść się w nowe książkowe światy. Literatura przygodowa dodatkowo sprawia, że przy odpowiednim poprowadzeniu fabuły można zaczytać się w jej kilkuset stronach. ,,Chwała królestwa" Andrzeja Sepkowskiego nie wystrzegać się potocznych sformułowań, jednak w żadnym wypadku nie przeszkadzało to w lekturze tego wydania.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

9 komentarzy:

 1. Niewątpliwie jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również poznałam twórczość nowego autora kilka dni temu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pamiętam kiedy ostatni raz czytałam książki z gatunku przygodowych, chyba w podstawówce. Może skuszę się na ten tytuł dla odmiany, bo ostatnio wybieram zupełnie inne gatuni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna interesująca pozycja, która znalazłam na tym blogu. Fajnie, że polecasz książki nie tylko z pierwszych miejsc w księgarniach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam już o tej książce. I wiem ze nei jest to propozcyja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa jestem co się działo, gdy bohater został sługa wezyra. Szkoda, że nie zdradziłaś więcej z fabuły

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapiszę sobie tytuł, jednak nie wiem czy sięgnę po nią w najbliższym czasie bo za bardzo nie mam czasu.

  OdpowiedzUsuń
 8. To niestety nie jest gatunek książek, po który sięgam, więc tym razem nie skuszę się na Twoją propozycję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapisuję ten tytuł. Na bank spodoba się mojemu narzeczonemu, więc w ten sposób mam już jakiś pomysł na prezent dla niego.

  OdpowiedzUsuń