Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 sierpnia 2022

,,Co ma być to będzie" Rainbow Rowell

 ,,Co ma być to będzie" Rainbow Rowell to trzeci tom serii, w którym główną rolę odgrywa Simon Snow.


Z powodzeniem można zagłębić się w lekturę ciekawej serii młodzieżowej. W związku z tym postanowiłam, że nie przejdę obojętnie obok trzytomowej serii Rainbow Rowell. Przed zapoznaniem się z jej pierwszą częścią myślę, że warto mieć na uwadze również ,,Fangirl", w której występuje postać głównego bohatera tego cyklu, Simona Snowa. Bez wątpienia jest się czym zainteresować w wolnym czasie. Na pewno nie sposób przejść obojętnie obok tego ciekawego trzytomowego cyklu młodzieżowego.

Po wydarzeniach, mających miejsce w ,,Nie poddawaj się" oraz w,,Zbłąkanym synu" nadszedł czas na zastanowienie się nad tym w jaki sposób ma wyglądać dalsze życie głównych bohaterów. Jak można się domyślać, na pewno nie była to dla nich łatwa decyzja.

,,Co ma być to będzie" Rainbow Rowell to zwieńczenie serii, w której Simon Snow według przepowiedni miał zostać Wybrańcem. W tomie nie brakuje sporej dawki magii, ale również tematów życiowych, rozważania na temat których zaintrygują niekoniecznie tylko nastoletniego czytelnika. Na pewno jest się czym zainteresować, jeśli chodzi o twórczość Rainbow Rowell i ten młodzieżowy cykl. Serdecznie polecam na wolne dni, gdyż lektury są stosunkowo obszerne.

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

6 komentarzy:

 1. Widzę, że jest się czym zainteresować w wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 2. Można się zaczytać, chociaż ja takich książek nie czytuję :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj chyba mysle ze się byc mogła w niej zaczytać, dziękuje za polecenie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oprawa graficzna jakos w ogole nie pasuje mi do serii, ale tytul jest bardzo prawdziwy i trafiony :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Joanna Postupalska-Bożek12 sierpnia 2022 18:14

  To taki trochę Matrix ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Tam gdzie magia w książkach ja się niezbyt odnajduje, ale mam komu polecić tę propozycję a raczej serię

  OdpowiedzUsuń