Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 sierpnia 2022

,,Zamęt" Irena Powell

,,Zamęt" to lektura, która na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników takich niejednoznacznych książek. 

Zapoznawanie się z takimi nietuzinkowymi lekturami na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. Niewątpliwie warto się skusić na to wydanie, jeżeli ktoś lubi odnajdywać się w takich niebanalnych pozycjach. W związku z tym istnieje możliwość zapoznania się z ,,Zamętem", dzięki któremu można wziąć udział w takiej pełnej symboli powieści. Mimo tego, że nie jest za obszerna to można się z nią zapoznać w wolny wieczór. 

Zamęt jest maleńką górską wioską. W tym wydaniu opisane zostały losy kilkoro głównych bohaterów. Czy w jakiś sposób mogli być oni ze sobą połączeni? Czy udało im się jeszcze naprawić błędy zanim możliwe było pojawienie się wielkiej zarazy?

Książeczka jest bardzo cienka, jednak na pewno nie trafi do gustu każdego odbiorcy. W związku z tym dobrze jest zastanowić się nad tym czy na pewno jest to pozycja interesująca dla konkretnego czytelnika. Sądzę, że podczas pierwszej lektury niekoniecznie uda się w pełni odkryć jej treść.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

7 komentarzy:

 1. Niekoniecznie czuję się nią zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 2. zamęt kojarzy mi się z zakłóceniem porządku

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za recenzje, chętnie sama sięgnę po ten tytuł i porównam swoje wrażenia z Twoimi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze zastanowię się nad lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze zastanowię się nad lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. NR to zazwyczaj wydawnictwo debiutantów, poza tym vanity, więc niestety w tym przypadku trzeba trafić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej o tej książce.
  Mali

  OdpowiedzUsuń