Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 18 sierpnia 2022

,,Dlaczego mnie zabiłaś?" Andrzej Marek Grabowski

,,Dlaczego mnie zabiłaś?" Andrzeja Marka Grabowskiego to obszerna pozycja, na którą warto się skusić w wolne dni.


Poznawanie twórczości nowych autorów zawsze sprawia mi sporo radości. Z racji tego, że w ciągu jednego tygodnia pojawia się kilkadziesiąt nowych premier nie da rady poznać wszystkiego. Z czystym sumieniem jednak rekomenduję ,,Dlaczego mnie zabiłaś?" Andrzeja Marka Grabowskiego, która jakiś czas temu ukazała się nakładem wydawnictwa Szelest. Z racji tego, że jest to obszerne wydanie lektura zajmuje bardzo dużo czasu, ale w żadnym wypadku nie jest on stracony. Jest to pierwsza książka Andrzeja Marka Grabowskiego, która jest skierowana do dorosłego odbiorcy. Zaliczana jest do gatunku komedii kryminalnej.
 
Już bardzo szybko odbiorca dowiaduje się, że w mokotowskim parku Wańkowicza została znaleziona martwa kobieta. Problem polegał na tym, że należało dowiedzieć się kto tego dokonał oraz z jakiego powodu to zrobił. Wyjątkowym jest to, że w tym tytule pojawia się duch. Marcela Mącka samodzielnie już zza światów postanowiła przeprowadzić śledztwo odnośnie tego kto czyhał na jej życie. Wprowadzenie do fabuły postaci ducha niewątpliwie jest nietypowym zabiegiem, zwłaszcza w kryminałach.

,,Dlaczego mnie zabiłaś?" Andrzeja Marka Grabowskiego ze względu na swoją objętość nie jest do przeczytania w jeden wieczór. Na pewno znajdzie swoich odbiorców biorąc pod uwagę to, że każdy ma inne poczucie humoru. Pozycja jest nieszablonowa i z pewnością spodoba się miłośnikom komedii kryminalnych, którzy lubią zapoznawać się z takimi nietypowymi wydaniami. Ja ze swojej strony w następnej kolejności z ciekawości skuszę się na dziecięce wydania Andrzeja Marka Grabowskiego.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szelest.

6 komentarzy:

 1. Na pewno każdy ma inne poczucie humoru. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię czytać komedii kryminalnych, więc tym razem odpuszczam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi fajnie, nie słyszałam jednak wcześniej o tym autorze, może czas nadrobić:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię komedie kryminalne, ale muszę być napisane dobrze. Tutaj się waham, nie wiem, czy zdecyduję się przeczytać książkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wczesniej o autorze, ale chyba skuszę się na tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie się zapowiada, chętnie zwrócę uwagę na ten tytuł, to może być coś dla mnie. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń