Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 18 sierpnia 2022

,,Dziewczyna, która czuła zbyt mocno" Monika Cieluch

 ,,Dziewczyna, która czuła zbyt mocno" Moniki Cieluch to lektura, która zainteresowała mnie już w chwili, gdy książka była jeszcze dostępna w zapowiedziach.


Kilka miesięcy temu miałam okazję zapoznać się z ,,Niepokorną" tej autorki. Pozycja wywarła na mnie bardzo duże wrażenie, więc z tego powodu nie mogłam doczekać się lektury ,,Dziewczyny, która czuła zbyt mocno". Już w chwili zanim książka pojawiła się w moim domu przeczuwałam, że to będzie jedno z tych wydań, które bezsprzecznie przypadnie mi do gustu. Tak też się stało i dzięki temu po raz kolejny cieszę się, że sięgnęłam po najnowszą powieść Moniki Cieluch. Polscy autorzy potrafią tworzyć naprawdę ciekawe historie i ta twórczyni także bezwzględnie zalicza się właśnie do tego grona, co mnie niezwykle cieszy.

Choć mogłoby się wydawać, że historia z trójkątami była już wiele razy, jak się okazuje za każdym razem można wymyślić coś nowego. London po przeprowadzce zdobyła zainteresowanie jednego z mężczyzn. Jared był żołnierzem, który dopiero co wrócił. Taylor z kolei był samotnym ojcem z córeczką. Problem polegał na tym, że jeden z braci chciał bronić London przed rozczarowaniem związanym z drugim z nich. Czy to w ogóle było możliwe?

Choć ,,Dziewczyna, która czuła zbyt mocno" jest dość obszerną lekturą, ponieważ liczy ponad 400 stron, nie miałam większego problemu, by zapoznać się z nią w jeden dzień. Choć początkowo planowałam rozłożyć lekturę na dłuższy czas, okazało się, że Monika Cieluch pisze w sposób tak interesujący i stopniujący napięcie, że po prostu było to niemożliwe. Jest to jedno z tych wydań, na które już na samym początku należy zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

6 komentarzy:

 1. Ta propozycja jest naprawdę wartościowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno nie przejdę obok tej książki obojętnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam już o tej autorce i jestem zainteresowana lekturą jej pozycji

  OdpowiedzUsuń
 4. I kolejna propozycja czytelnicza dla mojej młodzieży, powinna ją zainteresować, chętnie polecę tytuł. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam ani jednej książki tej autorki. Może dla młodzieży to odpowiednie tytuły

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię jak napięcie jest własnie stopniowane. Bardzo ciekawa lektura

  OdpowiedzUsuń