Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

,,Strefy. Tom 1" Kinga Chojnacka

 ,,Strefy. Tom 1" Kingi Chojnackiej to pierwszy tom serii z gatunku science fiction. Na rynku dostępna jest już jego kontynuacja.


Czasami dobrze jest wyjść ze swojej strefy komfortu i zapoznać się z wydaniami, które okazują się wydane nie w ulubionym gatunku. Po science fiction sięgam naprawdę bardzo rzadko. Zainteresowana fabułą tej lektury postanowiłam skusić się właśnie na  ,,Strefy. Tom 1" Kingi Chojnackiej. Takie postanowienie powzięłam również z tego powodu iż wiedziałam, że jeśli mi się spodoba od razu w krótkim odstępie czasu będę mogła zapoznać z dalszą częścią. Już teraz zdradzę, że pomysł na fabułę jest ciekawy, a dzięki temu, że pozycja jest obszerna jak najbardziej warto jest się w nią zaopatrzyć. Ze względu na jej obszerność oraz stosunkowo małą czcionkę jest się w czym zaczytać przez dłuższy czas.

Nie mam wielkiego porównania jeśli chodzi o ten gatunek. Myślę jednak, że nawet jeśli fabuła w jakimś stopniu jest powtarzalna i tak najważniejsze jest budowanie napięcia. Tego Kindze Chojnackiej na pewno nie można odmówić. O czym są  ,,Strefy. Tom 1"? Główną bohaterką została Marion Dallas. Była ona zabójczynią pracującą na zlecenie. Choć bardzo długo nie miała o tym pojęcia miała dowiedzieć się o tym, że na jej siostrze są przeprowadzane eksperymenty. Dodatkowo jej matka zmarła, a Marion postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Czy udało jej się coś zmienić?

Ze względu na to, że ,,Strefy. Tom 1" Kingi Chojnackiej są dopiero początkiem cyklu po tej lekturze można było spodziewać się zaskakującego zakończenia i tak też się stało. Na pewno ostatnie strony sprawiają, że czytelnik już od razu chciałby zapoznać się z jej kontynuacją. Są one nieco przewrotne i już teraz jestem ciekawa co wydarzy się niebawem. Świat science fiction rządzi się swoimi prawami. W związku z tym w lekturze nie zabrakło fantastycznego świata przedstawionego oraz różnych sytuacji, zapierających dech w piersiach odbiorcy. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

11 komentarzy:

 1. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas pokaże, czy sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. zachęcasz:) z chęcią na jesień zaglądnę Monika F

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja, może kiedyś przeczytam 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna książka, podoba mi się okładka 😀

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się dość ciekawie, ale na razie jestem zawalona książkami, a czasu brak :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że ta książka Cię zaciekawiła. Ja nie czytam historii fantasy i nie jest to lektura dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam ogromną ochotę na tę powieść od momentu, gdy wyszła. Liczę na to, że uda mi się nadrobic.

  OdpowiedzUsuń
 9. Znak osoby, które lubią taką tematykę, więc chetnie przeczytają tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa propozycja, może kiedyś przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię sobie od czasu do czasu poczytać takie książki, a ta mnie zaciekawiła :)

  OdpowiedzUsuń