Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 18 sierpnia 2022

,,Namiętna wojna" Laurelin Paige

  Otrzymana z Taniej Książki ,,Namiętna wojna" stanowi drugi tom serii zagranicznej pisarki.   Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Jolie Stark w pierwszym tomie ,,Dirty wild" pojawia się u swojego przyszywanego brata, Cade'a Warrena, by prosić go o pomoc w wyeliminowaniu jej ojca. Dyrektor szkoły, Stark, od lat stosował niekonwencjonalne metody wychowawcze. Karząc psychicznie i fizycznie najpierw córkę, a później pasierba. ,,Namiętna wojna" to dalsza część przygód bohaterów poznanych w ,,Namiętnym buntowniku". Z drugiej strony zaś czytając powieści Laurelin Paige można odnieść poprawne wrażenie, że postacie przenikają się między seriami i tomami i jest to szczerą prawdą. Tym razem wracamy do domu Starków, gdzie przeszłość miesza się z ,,normalną" teraźniejszością.

Jocelyn nienawidziła swojego imienia, dlatego, gdy w czasie wspólnego mycia naczyń Cade zaproponował ,,Jolie", poczuła, że to jej nowa osobowość. Wychowywana przez despotycznego ojca, w duchu nakazów i zakazów, była grzeczną dziewczynką, nie sprawiającą kłopotów. Do czasu, aż w jej życiu pojawił się Cade Warren. Buntownik, nieposkromiony charakter, którego nie zdołało uciszyć regularne bicie Starka. Młodzi zakochują się w sobie i planują ucieczkę do skończeniu szkoły. Tymczasem Jolie nie pojawia się na umówionym spotkaniu. Koniec książki może podpowiadać rozwiązanie, czy jednak jest ono prawdziwe? Jak zareaguje na nie Cade? Na te pytania nie znamy jeszcze odpowiedzi.

Muszę przyznać, że niezwykle przyjemnie spędziłam czas z tą publikacją. Nie żałuję, że po raz kolejny zdecydowałam się zaufać twórczości Laurelin Paige. To autorka, która popularność zdobyła dzięki rewelacyjnej serii ,,Uwikłani", a potem grono jej odbiorców stale się poszerza.  Tworzy serie z odważnymi scenami, choć tym razem ,,Namiętna wojna" ma raczej charakter sensacyjny. Czy Jolie i Cade'owi uda się sprawić, że dyrektor Stark w końcu poniesie konsekwencje swoich czynów, które ,,czyni w imię dobra"? O tym przekonamy się w trzecim tomie. Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam na niego czekać zbyt długo! Ciekawie wykreowani bohaterowie i przeszłość, która dopada każdego w najmniej spodziewanym momencie. Nie możesz tego przegapić.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

11 komentarzy:

 1. Nie znam tej serii i chyba o niej wcześniej nie słyszałam, przynajmniej nie zapadła mi w pamięć. Może kiedyś się skusze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam komu zaproponować lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej pory czytałam jedną książkę tej autorki, ale miło ją wspominam. Chętnie sięgnę również po tą, o której piszesz. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że jesteś zadowolona z lektury tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za tym gatunkiem, ale fajnie, że tobie się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio ciągnie mnie bardziej do fantastycznych klimatów, ale zapamiętam ten tytuł na później.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię książki tej autorki, ale tej nie miałam okazji jeszcze czytac

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przepadam za takimi lekturami, więc raczej się nie skuszę

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam już o tej serii książek i jestem nią bardzo zainteresowana. Mam nadzieję, że uda mi się jesienią ją poznac.

  OdpowiedzUsuń
 10. Książka, która może spodobać się mojej koleżance, ostatnio buszuje w takich klimatach, chętnie podsunę pod rozwagę. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń