Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 22 sierpnia 2022

,,Gra w ludzi" Eva Minge

 ,,Gra w ludzi" Evy Minge to lektura, która zainteresowała mnie ze względu na fabułę.


Lubię przeglądać książkowe zapowiedzi, nowości, sięgać po książkowe polecenia. To właśnie na ich podstawie tworzę swój czytelniczy rytm dnia. Wychodzę z założenia, że najważniejszy jest zarys fabuły, a nie nazwisko autora danego wydania. Nie zmienia to faktu, że z zainteresowaniem zapoznaję się również z debiutami bardziej i mniej znanych autorów. Eva Minge zalicza się akurat do grona osób znanych ze względu na swoją karierę projektantki. Sporo osób zachwycało się tym wydaniem, więc również z tego względu postanowiłam skusić się na tę lekturę.

Główną bohaterką ,,Gry w ludzi" Evy Minge została Anna. Fabuła toczy się obecnie, jednak kobieta wraca przeszłością do czasów studiów i poznania Roberta, który jest ojcem jej dziecka. Problem z Anną miał jej szef, który chciał ją zwolnić z powodu tego, iż nie miała ochoty na nawiązanie z nim pozasłużbowych relacji. Na szczęście to zostało odwołane, a Anna z pomocą policji postanowiła stanąć w obronie tych, które same nie mogły tego zrobić. Czy było to dobrym rozwiązaniem? 

Być może się narażę, ale w moim przypadku ta książka nie podbiła mojego serca. Nie mogłam się wciągnąć w tę fabułę, była dla mnie nużąca. Z przyjemnością dowiedziałabym się więcej o szpitalnych perypetiach i ich głównej postaci, ale ten wątek został bardzo szybko ucięty. Nieco więcej emocji wniosły ostatnie sceny, które okazały się aż za drastyczne. Myślę również, że w przyszłości odbiorcy mogą spodziewać się kontynuacji tej lektury, gdyż zakończenie ,,Gry w ludzi" Evy Minge pozostawiło jeszcze wiele niedopowiedzeń.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Inverso.


8 komentarzy:

 1. Ja uważam,że niektórzy ludzie powinni trzymac się swojej branży
  Agaman

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie będę poświęcona tej książce swojej uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa jakie wywrze na mnie wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurczee! nie miałam pojecia ze Eva Minge książke wydała. Twoja recenzja brzmi ciekawie, więc chętnie sięgnę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda zawiedzionych nadziei czytelniczych, ale nie zawsze trafiamy na to, co nas wciągnie. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 6. Aleksandra Załęska24 sierpnia 2022 11:25

  Jestem ciekawa debiutry Evy Minge, mam w planach przeczytać tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem zaskoczona tym, że Ewa wydała książkę! Szkoda tylko, że nie jest porywająca...

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję dr Ellen za przysługę, którą mi wyświadczyłeś. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ mój najemca w końcu spłacił mój dwuletni czynsz. zapłacił pieniądze, a teraz nie ma go w moim domu. Bez ciebie nie byłbym w stanie wyciągnąć od niego pieniędzy. Postawiłem go przed sądem, ale dali mu mnóstwo czasu na spłatę długu, ale dziękuję za to, że spłaciłeś go w mgnieniu oka. Obiecuję, że będę nadal zeznawał online i wszędzie o twojej potężnej pracy. Jeśli masz którykolwiek z poniższych problemów, skontaktuj się z dr Ellen przez WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com
  1) niewierność
  2) dłużnicy uporczywi
  3) wytrwali najemcy
  4) nieterminowa spłata kredytu
  5) narkomania
  6) słaba sprawność seksualna
  7) powtarzająca się aborcja
  8) niepłodność
  9) Awans w pracy
  10) magiczny pierścień
  11) Rozwód
  12) Odzyskaj swojego byłego
  13) Przełam obsesję
  14) Wróć do zaklęcia nadawcy
  15) Czary ochronne
  16) Szczęśliwy urok
  17) Zaklęcia wygrywające na loterii
  18) gejowskie zaklęcia miłosne
  19) Lesbijskie zaklęcia miłosne Bez względu na to, jakie masz problemy, dr Ellen ci pomoże.
  WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń