Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 22 sierpnia 2022

,,Świat według Jo. Tom I" Ewa Zienkiewicz

 ,,Świat według Jo. Tom I" Ewy Zienkiewicz to niezwykle obszerne wydanie.

Książki ze światem, który może naprawdę mieć miejsce w rzeczywistości są tym bardziej wymagające i nie sposób wyobrazić sobie tego co spotkało Jo. Zanim jednak o tym wspomnę to z przyjemnością napiszę więcej o autorce. Ewa Zienkiewicz napisała wspaniały początek cyklu, który jest dopracowany w każdym szczególe. Powieść jest bardzo obszerna, jednak napisana tak lekkim językiem z zajmującą treścią, że nie sposób się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania. Jeśli autorka już teraz stworzyła taką cudowną pozycję jestem tym bardziej ciekawa czy jej drugie wydanie także osiągnie tak świetny poziom. Nie zawsze jednak tak bywa, więc tym bardziej jestem ciekawa drugiego tomu serii.

Na uwagę bez wątpienia zasługuje bardzo ważny temat tego wydania, jakim jest równouprawnienie płci. Akcja już od samego początku jest bardzo wartka. Przy początku odbiorca może dowiedzieć się, że Jo została porwana, choć dziewczyna uważała to za koszmarną pomyłkę. Czy faktycznie tak było? Bardzo ciekawym urozmaiceniem są również ołówkowe ilustracje, które świetnie komponują się z resztą fabuły.  Na zakończenie znajduje się również słowniczek pojęć. 

Bardzo rzadko sięgam po książki z tego gatunku, jednak tą jestem naprawdę zachwycona. Wszystko jest bardzo dobrze zgrane, bohaterowie są barwni, mają swoje tajemnice. Zawsze bez problemu można odnaleźć się w akcji i choć jest to bardzo obszerna pozycja to naprawdę bardzo sprawnie się z nią zapoznałam. Jest to jedna z tych zajmujących lektur, które czyta się z zapartym tchem, dlatego warto na jej lekturę przygotować sobie odpowiednią ilość czasu. Ja właśnie tak zrobiłam i tego nie żałuję. Jestem przekonana, że miłośnicy gatunku także nie powinni przechodzić obok tego wydania obojętnie. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

6 komentarzy:

 1. Chętnie spędzają czas z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka powinna zainteresować moją córkę, chętnie porusza się w takich klimatach czytelniczych, zatem tytuł chętnie podsunę jej pod rozwagę. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Podsune ten tytul kuzynce, to raczej jej klimaty

  OdpowiedzUsuń
 4. Postaram się mieć tę lekturę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja raczej nie czytam tego typu książek :) Nie moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję dr Ellen za przysługę, którą mi wyświadczyłeś. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ mój najemca w końcu spłacił mój dwuletni czynsz. zapłacił pieniądze, a teraz nie ma go w moim domu. Bez ciebie nie byłbym w stanie wyciągnąć od niego pieniędzy. Postawiłem go przed sądem, ale dali mu mnóstwo czasu na spłatę długu, ale dziękuję za to, że spłaciłeś go w mgnieniu oka. Obiecuję, że będę nadal zeznawał online i wszędzie o twojej potężnej pracy. Jeśli masz którykolwiek z poniższych problemów, skontaktuj się z dr Ellen przez WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com
  1) niewierność
  2) dłużnicy uporczywi
  3) wytrwali najemcy
  4) nieterminowa spłata kredytu
  5) narkomania
  6) słaba sprawność seksualna
  7) powtarzająca się aborcja
  8) niepłodność
  9) Awans w pracy
  10) magiczny pierścień
  11) Rozwód
  12) Odzyskaj swojego byłego
  13) Przełam obsesję
  14) Wróć do zaklęcia nadawcy
  15) Czary ochronne
  16) Szczęśliwy urok
  17) Zaklęcia wygrywające na loterii
  18) gejowskie zaklęcia miłosne
  19) Lesbijskie zaklęcia miłosne Bez względu na to, jakie masz problemy, dr Ellen ci pomoże.
  WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń