Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 23 sierpnia 2022

,,Bliżej niż dalej" D.A.R. Lightmind

 ,,Bliżej niż dalej" D.A.R. Lightmind to pozycja wydana przez młodą autorkę. 

Zapoznawanie się z historiami, które są różnorodne gatunkowo za każdym razem dostarcza sporo emocji. Nie przepadam za fabularną nudą, więc z tego powodu co jakiś czas kuszę się na nowe tytuły, które pojawiają się na polskim rynku. ,,Bliżej niż dalej" D.A.R. Lightmind to szybka lektura, na którą można się skusić w wolnej chwili. Nie jest ona zbyt obszerna, więc może sprawdzić się w roli wieczornego relaksu.

Wydanie oparte na tajemnicach z przeszłości zawsze jest ciekawym rozwiązaniem. Tak jak w życiu codziennym, tak i ujawnienie tajemnic w życiu książkowych bohaterów niekoniecznie myli wiązać się z pozytywnym wydźwiękiem. Jak to będzie wyglądało w tym przypadku? Czy dobrze jest gdy tajemnice ujrzą światło dzienne czy może o wiele lepiej byłoby gdyby wciąż były sekretami?

,,Bliżej niż dalej" D.A.R. Lightmind to króciutkie wydanie, z którym można się sprawnie zapoznać w jeden wieczór. 17-letnia autorka jest uczennicą liceum w Gliwicach oraz laureatką powiatowych konkursów. Bardzo cieszy mnie fakt, że na polskim rynku coraz częściej zaczynają pojawiać się literackie wydania również nastoletnich twórców, uczęszczających jeszcze do szkół średnich. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

9 komentarzy:

 1. Myślę, że mogłabym skusić się na to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka z pewnością zainteresuje młodzież, wydaje się, że sporo jej elementów może ją przyciągnąć. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Moze I bym z ciekawości przeczytala gdyby wpadla mo do reki

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno sięgnę po ten tytuł, aby wesprzeć młodą twórczynie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że coraz więcej młodych pisarzy próbuje swych sił :) Fajnie jest czytać nowe, ciekawe pozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. widzę że można przyjemnie spędzić wieczór z tą niezadługą lekturką.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rówieśnicy Autorki z pewnością chętnie zapoznają się z Jej twórczością - a może nawet zainspirują się nią we własnych próbach literackich :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiek wcale nie świadczy o niskiej jakości książki. Pamiętam, jak kilka lat temu czytałam również książkę napisaną przez młodą osobę, licealistkę, i była to jedna z lepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawie się zapowiada i mimo młodego wieku autorki jestem gotowa dać tej książce szansę.

  OdpowiedzUsuń