Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 20 sierpnia 2022

,,Przesyłka" Robert Wysokiński

 ,,Przesyłka" Roberta Wysokińskiego to genialna powieść sensacyjna.


Wychodzę z założenia, że zamykanie się tylko na twórczość danego autora lub konkretny gatunek literacki jest sporym błędem. Takie postępowanie powoduje, że nie da się poznać nowych twórców ani książek spoza ulubionej tematyki. Od zawsze bardzo chętnie sięgam po twórczość nieznanych dla mnie autorów oraz debiutantów. Tak też właśnie postawiłam w przypadku książki ,,Przesyłka" Roberta Wysokińskiego, która została wydana nakładem wydawnictwa Novae Res. Czy była to dobra decyzja? 

Na uwagę zasługuje to, że przy rozdziałach dodana jest data, godzina oraz miejsce zdarzenia. Całość zaczyna się dostarczeniem przesyłki z nietypową zawartością. Problematycznie zaczyna robić się w chwili, gdy okazuje się, że uprowadzona kobieta przez cały czas żyje, ale detektywi muszą odnaleźć ją w ciągu 48 godzin. Czy było to możliwe? Czy udało się uratować bohaterkę?

Bez wątpienia warto poświęcić swój wolny czas na zapoznanie się z dobrą sensacją. ,,Przesyłka" Roberta Wysokińskiego bez wątpienia zalicza się właśnie do tego grona. Na korzyść tej lektury przemawia również to, że stanowi ona pierwszy tom sensacyjnej serii. Dzięki temu mogą zapoznać się z nią również czytelnicy, którzy nie lubią rozpoczynania serii od środkowych tomów. ,,Przesyłka" Roberta Wysokińskiego to jedno z tych wydań, na które na pewno warto die skusić w wolne wieczory.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

8 komentarzy:

 1. To świetnie, że miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam nigdy nie sugeruję się znanymi autorami - pewnie dlatego, że nie raz się zawiodłam .Jak mi tematyka pidejdzie - biorę i już ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję się zaciekawiona ta książką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Klimatycznie coś dla mnie, zatem chętnie zwrócę uwagę na ten tytuł, jeszcze nie teraz, bo zaległości czekają, ale za jakiś czas. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie, że nie warto zamykać się w jednym gatunku literackim. Chyba, że jakiegoś szczególnie się nie lubi...

  OdpowiedzUsuń
 6. ile seria ma pozycji? czytałaś kolejne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest pierwsza, ale autor pisze kolejną.

   Usuń
 7. Lubię sobie gatunkowo mieszać książki, po sensację też niekiedy sięgam

  OdpowiedzUsuń