Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 sierpnia 2022

,,Pucio u lekarza" Marta Galewska-Kustra

   Otrzymany z Taniej Książki ,,Pucio u lekarza" to kolejna historia ulubionego bohatera dzieci.   Sprawdźcie też inne książki dla dzieci w księgarni.

Seria o Puciu Marty Galewskiej-Kustry przez cały czas cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem młodych odbiorców. Nie ma się czemu dziwić, gdyż Autorka dba o to, by były one skierowane do dzieciaków w różnym wieku. To sprawia, że zarówno młodsze, jak i starsze dzieci mogą przez cały czas mogą poznawać kolejne przygody swojego ulubionego bohatera Pucia. Jedną z serii Autorki właśnie z tą postacią jest cykl ,,Uczę się z Puciem”. Dzięki niemu dzieci mogą nabyć niezbędną wiedzę w codziennych sytuacjach oraz w dalszym życiu. W ostatnim czasie w ramach tej serii ukazała się książeczka ,,Pucio u lekarza”. Pokazuje ona, do czego może doprowadzić przeziębienie.

Głównym bohaterem wydania jest Pucio oraz jego kolega Leoś. Chłopcy w czasie zabawy nieco się zaziębili, czego objawem było psikanie. Leoś musiał wracać do domu, ale bardzo szybko okazało się, że Pucio także zachorował. Pojawiły się u niego kaszel, gorączka, bolące gardło. Główny bohater nie miał także apetytu, więc należało udać się do pani doktor, która bardzo w przystępny sposób zbadała swojego małego pacjenta. Pucio bardzo szybko przekonał się, że wizyta u lekarza nie musi być przerażająca. Należało wprowadzić niezbędne inhalacje, by katar przeszedł mu o wiele szybciej, niż bez żadnego działania.

,,Pucio u lekarza” Marty Galewskiej-Kustry to lektura, która wydana została w bardzo małym kwadratowym formacie na sztywnych kartkach z zaokrąglonymi rogami. To sprawia, że nie ma możliwości, by dziecko podczas jej lektury się skaleczyło lub udrapnęło ostrym rogiem. W książce jest całkiem sporo tekstu, ale nie zapomniano także o wielu ilustracjach w pastelowych kolorach. Ciekawym dodatkiem jest przepis na koktajl owocowo-warzywny, który w czasie choroby popija Pucio. Każdy może go wykonać także w domu. Celem książeczki jest oswojenie dzieci z lękiem przed wizytą u lekarza. Dzięki udaniu się do doktora przyjaznego dzieciom, wizyta na pewno przebiegnie w miłej atmosferze, tak jak było to w przypadku Pucia.Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

6 komentarzy:

 1. Tego typu książki są bardzo ważne i pomocne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z koleżanką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moi siostrzeńcy uwielbiają serię książek o Puciu. Wiele się z nich nauczyli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój synek jest wielkim fanem Pucia, więc musimy kupić tę książęczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się kolejna świetna lektura dla młodego czytelnika ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzieciaki przepadają za tym bohaterem, dobrze, że powstają książeczki z jego nowymi przygodami. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń