Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 sierpnia 2022

,,Dziewczyna z mgły" Ewa Los

,,Dziewczyna z mgły" Ewy Los to kolejna powieść, z którą miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.


Stworzenie ciekawej i zarazem wciągającej historii, która nie byłaby powieleniem tego co jest dostępne na polskim rynku nie jest takim łatwym zadaniem. Sporo tematów zostało już podjętych i wymyślanie czegoś nowego nastręcza pisarzom sporo trudności. ,,Dziewczyna z mgły" Ewy Los to pozycja dla miłośników takich nietuzinkowych książek, w których można się zaczytać przez kilka godzin. Pozycja wygląda naprawdę bardzo ciekawie i z tego też powodu postanowiłam skusić się na tę lekturę.   

Agata i Tymek to rodzeństwo, które było wychowywane w domu dziecka. Jedna z rodzin zastępczych przygarnęła ich do siebie, jednak następnie oddała. Co było tego przyczyną? Mimo upływu czasu ta sprawa wciąż była żywa dla Tymka. Oprócz tego odbiorca ma szansę poznać Pawła, który stracił swoją narzeczoną. W taki sposób losy tych bohaterów mogą się połączyć i co z tego wyniknie, gdy ich drogi się przetną?

,,Dziewczyna z mgły" Ewy Los to na pewno świetna propozycja dla tych, którzy w przyszłości chcą zapoznać się z nietuzinkową lekturą. Pozycja jest obszerna, więc warto zwrócić uwagę na tę lekturę i zarezerwować sobie na nią odpowiednią liczbę godzin. Pomysł na fabułę jest ciekawy i myślę, że autorka może jeszcze odnieść sukces na polskim rynku wydawniczym jeśli utrzyma dotychczasowy poziom. Być może w przyszłości pojawi się również kontynuacja.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

4 komentarze:

 1. Nie spotkałam się wcześniej z tym tytułem, ciekawa jestem, jakie zrobi na mnie wrażenie. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mogłabym się skusić na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może właśnie tak na końcówkę miłych wakacyjnych dni. :) Izabela

   Usuń
 3. Nigdy wcześniej nie spotakałam się z twórczością tej autorki, ale czuję się zachęcona

  OdpowiedzUsuń