Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

,,Mazurka" Wioletta Milewska

 ,,Mazurka" Wioletty Milewskiej to obszerna lektura, która pokazuje, że czasami trzeba spojrzeć na pewne sprawy z dystansu.

Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na to, że świat przez cały czas się zmienia. W bardzo dużym stopniu to własnie ludzkość wymusza te zmiany i nie ma innego powodu niż udać się właśnie do przodu zgodnie z tym nurtem. Nie można w tym wszystkim zapominać jednak o tym, że warto jest mieć czas też dla siebie, wyznaczać kolejne dni z szacunkiem do swojej osoby, nie dawać się wykorzystywać, odradzać i tak dalej. W związku z tym, że powstaje coraz więcej książek na temat tego jak to jest dbać o siebie i zmieniać swoje życie postanowiłam skusić się na ,,Mazurkę" Wioletty Milewskiej, która jest obszerną lekturą na wolne dni.

Bez wątpienia warto jest zwrócić uwagę na lekturę, która niesie ze sobą tak cenne przesłania. Jej głównymi bohaterkami są trzy kobiety: Malwina, Sylwia i Wiktoria, które po latach spędzonych na Mazurach w końcu postanowiły zmienić swoje życie. Jak można podejrzewać, niewątpliwie nie powinno być to dla nich łatwą decyzją, jednak czy faktycznie tak było? Ich życie już niebawem miało ulec radykalnej zmianie, a związane miało to być również z wątkami chrześcijańskimi, w tym oczywiście nawiązaniami do osoby Chrystusa, czy ostatniej wieczerzy.

,,Mazurka" Wioletty Milewskiej to jedno z tych wydań, które ze względu na poruszaną tematykę zmian i dbania o siebie na pewno znajdzie wielu odbiorców. Inaczej sprawa może przedstawiać się z wątkami chrześcijańskimi, jednak jest to związane z wiarą. Nie namawiam do lektury tej książki, aczkolwiek uważam, że ze względu na poruszane w niej tematy warto jest mieć ją na uwadze. Ze względu na obszerność wydania dobrze jest zaplanować sobie na nią o wiele więcej czasu, gdyż kilka godzin okaże się niewystarczające. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

10 komentarzy:

 1. Już mam tę książkę na swojej liście tych, które chcę przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się na co skusić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tematy związane z wiarą ostatnio stały się albo negatywne, albo tabu. Moim zdaniem to mimo wszystko bardzo niewłaściwy kierunek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w "Mazurce" są one ani negatywne, ani tabu :)

   Usuń
 4. Chyba nie do końca mnie przekonuje część wątków, ale też sądzę, że książka będzie miała swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątki chrześcijańskie są tylko wplecione w akcję książki. Mamy tu przede wszystkim historie kobiet, które mimo wielu przeciwności losu stawiają czoła wyzwaniom. Przy tym odkrywają sporo na temat nie tylko wierzeń ,w których wyrosły, ale ogólnie wielu przekonań.

   Usuń
 5. Zainteresowałaś mnie tą książką. Myślę, że mogłaby mi się spodobać, dlatego zapisuje tytuł i podczas kolejnych książkowych zakupów się za nią rozejrzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trudno mi określić czy to książka dla mnie, czy raczej nie. Może kiedyś uda mi się zaglądnąć do środka i przeczytać kawałek

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo trudno mi ocenić, czy chciałabym przeczytać tę książkę...Do końca nie jestem do tej historii przekonana.

  OdpowiedzUsuń
 8. Historia dojrzałej miłości ukazana w książce warta jest uwagi. Wątki chrześcijańskie są poboczne. W książce mamy spory zakres wiedzy, więc lektura wymaga otwartego umysłu.

  OdpowiedzUsuń