Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 sierpnia 2022

,,Świat według Jo. Tom II" Ewa Zienkiewicz

 ,,Świat według Jo. Tom II" Ewy Zienkiewicz to świetna obszerna kontynuacja. 

Miło można spędzić czas z obszernymi publikacjami, jeśli faktycznie są warte uwagi. Książki Ewy Zienkiewicz niewątpliwie zaliczają się właśnie do tego grona. Literatura fantastyczna może mieć wiele barw i polskiej autorce niewątpliwie udało się to udowodnić. Do tej pory na polskim rynku ukazały się dwa tomy tego cyklu. Miałam to szczęście iż mogłam się z nimi zapoznać jeden po drugim. Oczekiwanie na dalsze wydarzenia bez wątpienia wystawia odbiorcę na niemałą próbę cierpliwości. 
 
Choć mogłoby się wydawać, że życie Jo jako tako się ustatkuje okazało się, iż nie może być to takie oczywiste. Główną bohaterką tym razem darze czekały różne przygody. Jako tłumaczka towarzyszyła delegacji handlowej, a to był dopiero przedsmak tego co miało mieć miejsce później. Ważny jest temat tej serii jakim jest równość obu płci. Zakończenie tomu nie jest może wbijające odbiorcę w fotel, jednak daje nadzieję na powstanie kontynuacji. Mam nadzieję, że ukaże się ona już niebawem.

Bardzo lubię sięgać po lektury, które przez cały czas trzymają określony poziom. ,,Świat według Jo. Tom II" Ewy Zienkiewicz z całą pewnością właśnie taka jest. Pisarka po raz kolejny stworzyła obszerną, ale niezwykle wciągającą lekturę od której nie sposób oderwać się przed poznaniem jej zakończenia. Na pewno nie można nie wspomnieć również o ołówkowych ilustracjach, które są typowe dla tego cyklu. Na zakończenie znajduje się również słowniczek pojęć.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

9 komentarzy:

 1. Zapewne w przyszłości skuszę się na oba tomy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię literatury fantastycznej, ale przecież świat jest pełen różnego rodzaju książek i tak samo odbiorców

  OdpowiedzUsuń
 3. Tym razem, nie.moj gatunek czytelniczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre książki chyba każdy lubi :) Niestety, dziś ukazuje się ich tak dużo, że sporo jest takich, które poziomu nie trzymają. Dobrze, że ta się do nich nie zalicza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo na słabeuszy ostatnio wpadłam, ale nie zawsze uda się trafnie przewidzieć. Izabela

   Usuń
 5. Fajnie, że to dobra kontynuacja, ale niestety nie dla mnie. Nie czytałam pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa okładka, a na nie właśnie zwraca się uwagę w pierwszej kolejności ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. To Wydawnictwo kojarzy mi się właśnie z fantastyką. Super, że zagospodarowali taką literacką niszę i że się tak intensywnie rozwijają w tym kierunku :)

  OdpowiedzUsuń