Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 21 września 2022

,,Dziedzictwo Orquidei Diviny" Zoraida Cordova

  ,,Dziedzictwo Orquidei Diviny" Zoraidy Cordovy to lektura, która zapowiadała się naprawdę świetnie.  Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Czasami jest tak, że dana lektura zainteresuje odbiorcę swoją tematyką, ale wykonanie dla danej osoby nie okazuje się być za bardzo satysfakcjonujące. Tak niestety było w przypadku książki pt. ,,Dziedzictwo Orquidei Diviny", którą napisała Zoraida Cordova. Zachęcona bardzo ciekawym opisem fabuły postanowiłam sprawić, co również dla polskich odbiorców przygotowała ta zagraniczna autorka. Nie do końca jednak potrafiłam się w niej odnaleźć. Jej lektura zajęła mi całkiem sporo czasu, ponieważ robiłam kilka podejść do tego wydania. Za każdym razem jednak nie potrafiłam do końca odnaleźć się w lekturze tego wydania. Nie oznacza to jednak, że innym osobom też nie przypadnie ona do gustu. Ze względu na różne gusta czytelnicze bardzo możliwe jest to, że wielu czytelników świetnie odnajdzie się właśnie w tym wydaniu.

Do tej pory ukazało się naprawdę bardzo dużo książek o wiedźmach. Autorzy za każdym razem starają się udoskonalić tę tematykę w taki sposób, by odbiorca nie miał poczucia, iż cały czas czyta o tym samym. Na pewno Zoraida Cordova dzięki wprowadzeniu tych postaci do współczesnego świata sprawiła, iż jest to lektura nietypowa. Głównymi bohaterami zostają potomkowie Orquidei Diviny, którzy byli przyzwyczajeni do tego, by nie zadawać za wiele pytań odnośnie różnych niespodziewanych sytuacji. Gdy otrzymali zaproszenie na ceremonię umierania mieli nadzieję, że coś się wyjaśni, jednak czy faktycznie tak się stało?

Nie twierdzę, że pozycja pt. ,,Dziedzictwo Orquidei Diviny", którą napisała Zoraida Cordova jest nieciekawa, ale po prostu nie podbiła mojego serca. Jestem przekonana, że dzięki zachęceniom płynącym z okładki wiele osób świetnie odnajdzie się w tej lekturze. Ja do tego grona nie należę, jednak jest to tylko moja subiektywna opinia. Wydanie jest obszerna, ma sztywną oprawę oraz stosunkowo małą czcionkę. Niewątpliwie jest to wydanie łączące elementy współczesne z fantastycznymi postaciami w postaci wiedźm.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

11 komentarzy:

 1. w sumie nie czytałam tego typu ksiązek, ale skoro o wiedzminach mowa, Wiedzmin to mój ulubiony serial :)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie sięgam po taki gatunek, więc tym razem książka zupełnie nie nadaje się dla mojej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja sobie raczej tę książkę odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mój gatunek, ale czasami tak bywa, że mamy kilka podejść do książki bo coś nam w niej nie leży.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może w przyszłości skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie ze autorzy dbają by fabuła była atrakcyjniejsza dla odbiorcy

  OdpowiedzUsuń
 7. O kurcze, nigdy nic o wiedzmach nie czytałam :D a wydaje sie ciekawe :) choc po recenzji mam mieszane uczucia :D zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 8. Tematyka wiedzm jest mi bliska, ale mam nadIeje,że mnie ta ksiazka nie zawiedzie, sprawdźmy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. To przykre, kiedy książka rozczarowuje. To zupełnie nie moje czytelnicze klimaty, także nie sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda, że książka cię rozczarowała. Ja raczej po nią nie sięgnę, nie są to moje ulubione klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Najbardziej zaciekawiła mnie ceremonia umierania. Nie miałam tej książki w planach, ale zapiszę sobie ją, bo może jednak mi podejdzie bardziej niż Tobie.

  OdpowiedzUsuń