Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 21 września 2022

,,Porucznicy. Czerwone zło" Arkadiusz Wilczewski

,,Porucznicy. Czerwone zło" Arkadiusza Wilczewskiego to debiut powieściowy tego autora.

Stosunkowo często zapoznaję się z twórczością polskich autorów oraz powieściami historycznymi, które wywołują na mnie spore wrażenie. Z tego też powodu nie mogłam przejść obojętnie obok powieści pt. ,,Porucznicy. Czerwone zło" Arkadiusza Wilczewskiego, która w ostatnim czasie ukazała się na polskim rynku. Z racji tego, że jest to obszerna publikacja na zapoznanie się z nią należy sobie zarezerwować odpowiednią liczbę godzin. Mała czcionka dodatkowo sprawia, iż nie jest to bardzo spieszna lektura.

W tym wydaniu odbiorca może się przenieść do końca lat 30. XX wieku. To właśnie wtedy doszło do zbagatelizowania przez polski wywiad informacji wysłanej przez polskiego agenta w strukturach NKWD w Polsce. To właśnie między innymi to zachowanie mogło mieć niebanalny wpływ na przyszłość. O tym, czy faktycznie tak było odbiorca może przekonać się dzięki możliwości zapoznania się z debiutem Arkadiusza Wilczewskiego, który niedawno ukazał się na rodzimym rynku wydawniczym.

,,Porucznicy. Czerwone zło" Arkadiusza Wilczewskiego to obszerna powieść historyczna, na którą warto jest zwrócić uwagę w czytelniczym planie dnia. Ze względu na jej obszerność niemożliwym jest raczej zapoznanie się z nią w jeden wieczór, ale na pewno wciągnie odbiorcę przez co najmniej kilka dni z rzędu. Miło jest zapoznawać się z udanymi literackimi debiutami. Ten napisany przez Arkadiusza Wilczewskiego i kwalifikowany jako powieść historyczna na pewno taki jest.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Jeśli ktoś lubi takie historyczne książki, to będzie to dla niego nie lada gratka.
  Żyć nie umierać

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny opis. Wysyłam do córy. Czekam też na recenzję kryminałów

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że dla fanów powieści historycznych będzie to coś dobrego. kasiak

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię powieści historyczne, więc zapisuję sobie ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta mała czcionka trochę mnie zniechęca, ale może kiedyś dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubie ksiazkkw klimatach lat 30ych:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super że lekturka z tych wciągających, czasem dobrze sie oderwać w inny świat.

  OdpowiedzUsuń
 8. Powieści historyczne to zdecydowanie nie moja bajka, więc nie tym razem.

  OdpowiedzUsuń