Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 24 września 2022

,,Flight manual. Instrukcja obsługi życia" Tomasz Siembida

,,Flight manual. Instrukcja obsługi życia" Tomasza Siembidy to nietypowa publikacja.

Wśród oferty książek na polskim rynku nie brakuje książek, które opisują to, jak należy postępować, czy jakimi zasadami należy się kierować. Nie sposób jest zapoznawać się z lekturami, które za każdym razem opowiadają o tym samym. ,,Flight manual. Instrukcja obsługi życia" Tomasza Siembidy pod względem podania treści jest wyjątkowa. Z racji zainteresowań autora lotnictwem w tej publikacji nie brakuje nawiązań do tego zagadnienia.

,,Flight manual. Instrukcja obsługi życia" Tomasza Siembidy to stosunkowo cienkie wydanie, z którym można się zapoznać w jeden z wolnych wieczorów. Dzięki temu, że autor bardzo fascynuje się lotnictwem całość nawiązań jest utrzymana właśnie w tej tematyce. Pozycja autora jest nietuzinkowa również pod tym względem. Z tego powodu może spodobać się ona osobom, które szukają lektury dotyczącej funkcjonowania w życiu napisanej w bardzo nietypowym stylu. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

6 komentarzy:

 1. To dobrze, że jest to nowatorskie spojrzenie na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie wiem, czy sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki o lotnictwie, więc ta pewnie by mi się spodobała :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli jest to książka na jeden wieczór to chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nietypowy styl? To cos dla mnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba tym razem odpuszczę lekturę, ale podoba mi się okładka tej pozycji

  OdpowiedzUsuń