Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 25 września 2022

,,Heart starter. Buntownicy z Rushmore. Tom 3" Michelle Hercules

  ,,Heart starter. Buntownicy z Rushmore. Tom 3" Michelle Hercules to kolejny świetny tom serii dla odbiorców w różnym wieku. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.
Lubię twórczość Michelle Hercules za to, że jest ona odpowiednia zarówno dla nastolatków, jak i starszych odbiorców. Miło można spędzić czas właśnie z takimi publikacjami, w przypadku których wiek odbiorców nie ma żadnych granic. Jest to doskonała okazja by z lekturą mogło zapoznać się więcej osób z jednego domu i następnie wymienić się wrażeniami z lektury. Twórczość Michelle Hercules jest niezwykle wciągająca. Nie inaczej jest w przypadku ,,Heart starter", trzeciego tomu serii ,,Buntownicy z Rushmore". Tym razem poznajemy losy kolejnej dwójki bohaterów, a Ci, występujący we wcześniejszych tomach są tłem i pojawiają się przelotne wzmianki o nich. 

Tym razem głównymi bohaterami zostaje dwóch zapalonych sportowców. Oboje chcą osiągnąć i rozwinąć swoją karierę, dlatego nie biorą pod uwagę przelotnych i stałych znajomości z płcią przeciwną. Najważniejsza jest dla nich kariera i osiąganie dobrych wyników w dyscyplinie sportu, w której się udzielają. Sadie Clarkson ma żal do ojca, że przed laty podczas rozwodu nie walczył o prawa do opieki nad nią. Nie da się jednak ukryć, że szkoła w Rushmore jest bardzo dobra. Podobnie uważa Danny, wychowywany tylko przez mamę, który dąży do tego, by być najlepszym. Jak jednak wiadomo, planować można wiele, ale nie miłość życia...

Michelle Hercules stworzyła kolejną doskonałą historię osadzoną w realiach Rushmore. Po raz kolejny uświetniła mi jeden z wolnych dni. Autorka nie zapomniała przemycić jednak kilku faktów, przy okazji ostrzegając bezbronne ofiary. Zalicza się do nich picie napojów z niepotwierdzonego źródła. Jak się okazuje, obecność przyjaciela jest wówczas na wagę złota. ,,Heart starter" to co prawda trzecia książka wydana w cyklu, jednak bez żadnych szkód można ją czytać jako odrębną książkę. Gdy nadarzy się okazja idealnym rozwiązaniem będzie poznanie także dwóch poprzednich wydań z tego cyklu. Dzięki temu będzie można mieć pełniejszy obraz sytuacji również odnośnie pobocznych bohaterów. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

8 komentarzy:

 1. Fajnie, jak można sięgnąć po nią jako po osobny tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam autora ani książek, więc trudno mi się cokolwiek wypowiedzieć na ten temat....

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę już mi się przejadły okładki w takim stylu ;) nie znam tej serii

  OdpowiedzUsuń
 4. Zadziwia mnie ile jest teraz książek z półnagimi mężczyznami na okładce :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam, dzięki za polecenie. Będę pamiętać przy następnych książkowych zakupach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że jesteś zadowolona z tej lektury.

  OdpowiedzUsuń