Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 25 września 2022

,,Pamiętnik diabła" Adrian Bednarek

 ,,Pamiętnik diabła" Adriana Bednarka to wznowienie powieści autora.


Adrian Bednarek na polskim rynku debiutował kilka lat temu. Seria, którą rozpoczyna ,,Pamiętnik diabła" jest jedną z wcześniej napisanych przez autora. W związku z tym, iż pojawiła się możliwość jej wznowienia autor od razu postanowił dokonać redakcji tekstu I pozmieniać samego siebie. Zadaniem Adriana Bednarka było sprawienie, żeby przy okazji nowej daty premiery to wydanie stało się dla odbiorcy jeszcze logiczniejsze i pełniejsze. Nie czytałam pierwszej wersji, więc nie mam porównania. Pozytywne opinie o tym mówią same za siebie. 

Wydanie jest wyjątkowe pod tym względem, że głównym bohaterem cyklu został Kuba Sobański. W jego personaliach nie ma nic nadzwyczajnego,  ale to, że opisy będą miały miejsce z punktu widzenia seryjnego mordercy już tak. To również właśnie z tego względu jest to ciekawa propozycja dla miłośników thrillerów psychologicznych. Zgodnie z tytułem w tej lekturze czytelnik może zapoznać się z pamiętnikiem seryjnego mordercy, jakim jest sam Diabeł. Kuba Sobański.

W przypadku sięgnięcia po ten cykl po autorskiej redakcji oraz w nowej szacie graficznej ciekawe jest to, że przy tej okazji pisarz stworzył nowe części cyklu. Czytanie pozycji, w której nie brakuje napięcia jest naprawdę super. Miłośnikom tego cyklu na pewno do gustu przypadną również kolejne części serii, na które nie trzeba będzie zbyt długo czekać. ,,Pamiętnik diabła" Adriana Bednarka to dopiero początek cyklu, w którym Kuba Sobański daje poznać się nie od najlepszej strony jako seryjny morderca.
 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Zaczytani. 


8 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze poprzednich wydań. Od razu skuszę się na te.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero planuję poznawanie tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa tej serii, muszę koniecznie po nią siegnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Thrillery psychologiczne to zdecydowanie moje klimaty - dlatego bardzo dziękuję za polecenie tej serii i na pewno bliżej się jej przyjrzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem zaciekawiona tą propozycją i chętnie bym ją sobie przeczytała! zapisuje na liste
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Te klimaty lubi mój mąż ja nie koniecznie, dlatego sprawię mu niepodziankę na zbliżające się urodziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż za mroczny tytuł, chętnie go poznam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię twórczość tego autora i widziałam już, że pojawiła się ta książka, jednak jeszcze nie mam jej u siebie. Szybko to zmienię, bo muszę ją mieć :D

  OdpowiedzUsuń