Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 września 2022

,,Powierniczka opowieści" Sally Page

,,Powierniczka opowieści" Sally Page to pozycja z bardzo nietypową fabułą, a przez to jeszcze bardziej ciekawa.

W chwili gdy na polskim rynku pojawia się wiele podobnych historii te, które są nietuzinkowe pod względem treści okazują się niezwykle cenne. Dość trudno jednak jest je wyłowić z grona innych lektur, które zalewają rynek podobnymi fabułami. Jedną z takich perełek, która pojawiła się na polskim rynku jest ,,Powierniczka opowieści" Sally Page. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które chcą zagłębić się w nietypowej fabule tego wydania. Czegoś podobnego do tej pory na pewno nie miałam okazji czytać. Tym chętniej więc zaczytywałam się w kolejnych stronach tej wciągającej lektury. Uważam, że jest warta tego, by poświęcić jej jeden z dłuższych wieczorów, gdyż nie sposób się od niej oderwać przed poznaniem ostatniego zdania.

Główną bohaterką tego wydania jest sprzątaczka, Janice. Choć może się wydawać, że do jej obowiązków należy tylko sprzątanie poszczególnych pomieszczeń nie ma w tym nic bardziej mylnego. Janice nie tylko ze względu na wykonywany przez siebie zawód była wyjątkowa z tego powodu, że potrafiła słuchać. W obecnych czasach jest to rzadka umiejętność, a jednak kobieta bardzo dobrze sobie radziła z jej posiadaniem. Pewnego dnia nadszedł jednak czas, kiedy to Janice miała podzielić się swoją historią. Czy była na to gotowa?

Każdy z nas ma swoją historię do opowiedzenia, jednak nie każdy koniecznie chce ją ujawniać komukolwiek. ,,Powierniczka opowieści" Sally Page to jedno z tych wydań, które jest niezwykle zachwycające od początku do samego końca. Dzięki temu, że fabuła jest nietuzinkowa, ale bardzo przemyślana nie ma problemu z rozkoszowaniem się każdym słowem tego wydania. Dzięki temu, że jest to niesztampowe wydanie tym milej będzie zapoznać się właśnie z powieścią spod pióra zagranicznej pisarki, Sally Page.

4 komentarze:

 1. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już słyszałam o tej książce i twoja recenzja utwierdziła mnie w tym, że kiedyś trafi w moje ręce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym zachwycić się tą książką. Bardzo fajna fabuła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz słyszę o tej książce, ale wydaj się, że mogłabym spędzić z nią ciekawe chwile.

  OdpowiedzUsuń