Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 26 października 2022

,,Bardzo niesamowita medycyna" Adam Kay

 Adam Kay to znany lekarz, a jego książki sprzedają się już w milionach egzemplarzy. Nie możesz przejść obojętnie obok ,,Bardzo niesamowitej medycyny".

Adam Kay w sposób humorystyczny pokazuje funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Dzięki doskonałemu rysownikowi książka jest ciekawa w odbiorze nie tylko dla nastolatków, ale i osób dorosłych. Podzielenie na działy, jak mózg, jelita itd. sprawia, że dzięki przywołanym ciekawostkom przez tę publikację dosłownie się płynie. Nie da się ukryć, że napisana jest w sposób zabawny i humorystyczny, jednocześnie wyczerpujący wszystkie niuanse ludzkiego ciała.

Po raz kolejny Adam Kay udowadnia, że potrafi potrzeć do odbiorcy niezależnie, czy jest mniej, czy bardziej zainteresowany tematem. Nie da się zaprzeczyć, że książka jest niezwykle barwna, choć utrzymana w ołówkowej kolorystyce. Co jakiś czas pojawiają się także wtrącenia ciotki Prunelli, która charakteryzuje się bezpośredniością i takim też językiem. Jeżeli więc znasz wcześniejsze historie napisane przez tego sławnego lekarza, ,,Bardzo niesamowita medycyna" także przypadnie Ci do gustu.

Autor ,,Bardzo niesamowitej medycyny" ma na koncie takie publikacje, jak ,,Będzie bolało", czy ,,Twoja anatomia". Wszystkie one charakteryzują się prostym przekazem, a historie wzorowane są na prawdziwych z życia lekarza. Większy format sprawi, że lektura będzie prawdziwą przyjemnością.


7 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiłaś mnie. Muszę zerknąc na nią samodzielnie i być może się skuszę, bo czasami zdarza mi się sięgać po takie pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 3. niby propozycja bardziej dla nastolatków, ale sama chętnie bym się jej przyjrzała
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka koniecznie musi znaleźć się w naszej domowej bibliotece, tytuł, z którym wszyscy członkowie rodziny chętnie się zapoznają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Juz kilka razy trafiłam na wzmianke o tej książce i jestem nią bardzo zainteresowana. Musze ją zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem, że mamy jakąś z jego książek na półce. Muszę zobaczyć jeszcze tą, bo wiem, że warto pokazać dzieciom naukę właśnie w takim wydaniu.

  OdpowiedzUsuń