Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 14 października 2022

,,Córka bogini księżyca" Sue Lynn Tan

,,Córka bogini księżyca" Sue Lynn Tan to świetna literatura fantastyczna. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Bez wątpienia na polskim rynku wydawniczym można znaleźć bardzo dużo książek z danego gatunku, które zostały napisane zarówno przez twórców polskich, jak i zagranicznych. Nie ma problemu z tym, by udało się poczytać coś z danej tematyki. O wiele trudniej pisarzom jednak przychodzi nowatorski pomysł na fabułę. Gdy tylko zauważyłam wydanie ,,Córka bogini księżyca" Sue Lynn Tan byłam przekonana, że taka ciekawa powieść przypadnie mi do gustu. O tym, że tak się stało miałam okazję przekonać się właśnie dzisiaj podczas czytania tej publikacji.

Xingyin od urodzenia przebywała na Księżycu. Miała tylko matkę, jednocześnie nie mając pojęcia na temat tego, co stało się z jej ojcem. Nie wiedziała także z jakiego powodu pewne czynności były dla niej zakazane. O tym już niebawem miała przekonać się osobiście. Z pewnych powodów była zmuszona do ucieczki, jednak matka nie mogła podążyć z nią. Dlaczego tak się stało? Czy Xingyin udało się uciec i jak dokładnie miało wyglądać jej dalsze życie?

,,Córka bogini księżyca" Sue Lynn Tan jest literaturą inspirowaną prawdziwą legendą. Oprócz tego jest to niezwykle obszerne wydanie. Początkowo czytałam ją nieco wolno, ale z kolejnymi stronami moja chęć dowiedzenia się tego co będzie dalej stawała się coraz większa. W związku z tym, iż jest to młodzieżowa fantastyka w powieści nie mogło zabraknąć również wątku miłosnego. ,,Córka bogini księżyca" Sue Lynn Tan na szczęście nie za bardzo skupia się na sferze miłosnej. Nie brakuje również zdrady, prawdziwych przyjaźni, walki, zadań, które wydawały się praktycznie nie do wykonania. Jeżeli szukasz lektury z gatunku fantastyki na bardzo wysokim poziomie to to wydanie będzie dla Ciebie idealne.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka. 

7 komentarzy:

 1. Ta książka jest ciekawa pod względem fabularnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezwykle magiczna opowieść taka inna ale piękna. Wczoraj zaczęłam lekturę i nie mogłam się od niej oderwać !

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam komu zaproponować lekturę tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już jakiś czas temu zwróciłam na nią uwagę i z przyjemnością po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie moje klimaty, zdecydowanie bardziej wolę inne gatunki, ale muszę wspomnieć o tej książce koleżance. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tę książkę z pewnością polubiłaby moja siostra, bo ona takie pozycje pochłania w jedną chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tematyka chyba a nawet na pewnie nie dla mnie po prostu nie przepadam za taką
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń