Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 13 października 2022

,,Śluby milczenia" Karolina Skiendziel

,,Śluby milczenia" Karoliny Skiendziel to jedna z lektur wydawnictwa Novae Res, która zakwalifikowana została jako literatura kobieca.


Zawsze z największym zainteresowaniem sięgam po lektury, w których mafia jest na pierwszym miejscu. Choć nie chciałabym tego przeżyć w prawdziwym życiu nic nie stoi na przeszkodzie odnośnie tego, bym mogła zaczytać się właśnie w takich lekturach. Z tego też powodu w ostatnim czasie postanowiłam sięgnąć po ,,Śluby milczenia" Karoliny Skiendziel, która skupia się właśnie na takich mafijnych wątkach. Polska autorka zadbała o to, by nic w wykreowanej przez niej fabule nie było dziełem przypadku. O co w tym wszystkim chodziło? 

Bycie dziewczyną szefa mafii na pewno jest nie lada przeżyciem, ale wiąże się także z dużą odpowiedzialnością i zagrożeniem. W takiej właśnie sytuacji znalazła się Olga. Jej partner musiał wyjechać w celu załatwienia pilnej sprawy, a ona została. Podczas nieobecności szefa mafii jego najlepszy kolega zgwałcił i zaatakował Olgę. Kobieta go zabiła, a następnie musiała uciekać. Dobrze wiedziała, że jej partner nie zrozumie jej zachowania, więc postanowiła ratować się ucieczką za granicę. Jak miało wyglądać jej dalsze życie?

,,Śluby milczenia" Karoliny Skiendziel to doskonała literatura dla miłośniczek klimatów mafijnych. Na nudę w tym przypadku na pewno nie można narzekać, tym bardziej, że życie Olgi z dnia na dzień musi ulec całkowitej zmianie. Bez wątpienia polska autorka stworzyła jedną z tych powieści, które okażą się interesujące dla miłośniczek tego typu powieści z mafijnym zabarwieniem fabuły. Na pewno możesz się z nią zapoznać w jeden z wolnych wieczorów. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Recenzja ciekawa, ale ja nie odnajduję się w takich klimatach czytelniczych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę polecać ją dalej w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj to chyba nie dla mnie. Nie przepadam za takimi klimatami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od czasu do czasu sięgam po ten rodzaj. Przeczytam jeśli tylko będę miała okazję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nie moje klimaty, zdecydowanie wolę inne książki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi jak coś dla mnie, chętnie wezmę się za lekturę tej pozycji

  OdpowiedzUsuń