Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 4 października 2022

,,Czechy" Aleksander Kaczorowski

 ,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego to pozycja dzięki której można zgłębić czeski świat.


,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego to jedno z tych wydań, które okażę się zachwycające dla wszystkich miłośników Czech. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po lekturze tego wydania również stać się jednym z nich. Czechy kojarzą się przede wszystkim z postacią Krecika, Pragi, jakieś grono osób słyszało również o Adsspach, czyli skałach, które tworzą fantazyjne kształty i są w pełni ukształtowane wyłącznie przez naturę. Nie każdy zdaje jednak sobie sprawę z tego, jak wyglądał ten kraj w czasach istnienia Czechosłowacji, jak należy zachować się przy stole, jakie znaczenie dla mieszkańców odgrywa piwo.

Jest to prawdziwe kompendium wiedzy, w którym nie brakuje wielu historycznych niuansów. Doi tego dodane są kilkustronicowe wkładki z kolorowymi zdjęciami. Całość napisana jest z punktu widzenia autora, który zaczął interesować się Czechami zanim jeszcze stało się to do końca modne. Na pewno lektura napisana przez Aleksandra Kaczorowskiego zasługuje na uwagę odbiorców w różnym wieku. To 300-stronicowa lektura, w której tłumacz literatury czeskiej oraz dziennikarz podejmuje liczne zagadnienia.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, iż ,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego jest bardzo lekkim wydaniem, które z powodzeniem można zabrać ze sobą w czeską podróż. Związane jest to z bardzo cienkimi kartkami, jednak nie przeszkadza to w lekturze tych przemyśleń i faktów. ,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego to publikacja, w której widać wielkie zaangażowanie autora w zgłębienie poszczególnych tematyk.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

10 komentarzy:

 1. Z największym zainteresowaniem zapoznam się z tym wydaniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja siostra lubi takie historyczne perełki, wiec chetnie jej polece

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że warto poznać ten kraj i go odwiedzić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozycja z pewnością warta uwagi, ja jednak tym razem spasuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię ich język i poczucie humoru. Jeśli znajdę coś takiego w tej książce to pewnie mnie wciagnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej książki, myślę, że mogłabym mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czechy to kraj który traktujemy nieco z przymrużeniem oka, a naprawdę ma on wiele do zaoferowania turystycznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę w końcu kupić sobie tę książkę bo słyszałam, że jest naprawdę świetna 😊❤️

  OdpowiedzUsuń
 9. litości! Takiej ilości błędów, niechlujstwa językowego dawno w internecie nie widziałam. Porażające!

  OdpowiedzUsuń