Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 4 października 2022

,,Czechy" Aleksander Kaczorowski

 ,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego to pozycja dzięki której można zgłębić czeski świat.


,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego to jedno z tych wydań, które okażę się zachwycające dla wszystkich miłośników Czech. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po lekturze tego wydania również stać się jednym z nich. Czechy kojarzą się przede wszystkim z postacią Krecika, Pragi, jakieś grono osób słyszało również o Adsspach, czyli skałach, które tworzą fantazyjne kształty i są w pełni ukształtowane wyłącznie przez naturę. Nie każdy zdaje jednak sobie sprawę z tego, jak wyglądał ten kraj w czasach istnienia Czechosłowacji, jak należy zachować się przy stole, jakie znaczenie dla mieszkańców odgrywa piwo.

Jest to prawdziwe kompendium wiedzy, w którym nie brakuje wielu historycznych niuansów. Doi tego dodane są kilkustronicowe wkładki z kolorowymi zdjęciami. Całość napisana jest z punktu widzenia autora, który zaczął interesować się Czechami zanim jeszcze stało się to do końca modne. Na pewno lektura napisana przez Aleksandra Kaczorowskiego zasługuje na uwagę odbiorców w różnym wieku. To 300-stronicowa lektura, w której tłumacz literatury czeskiej oraz dziennikarz podejmuje liczne zagadnienia.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, iż ,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego jest bardzo lekkim wydaniem, które z powodzeniem można zabrać ze sobą w czeską podróż. Związane jest to z bardzo cienkimi kartkami, jednak nie przeszkadza to w lekturze tych przemyśleń i faktów. ,,Czechy” Aleksandra Kaczorowskiego to publikacja, w której widać wielkie zaangażowanie autora w zgłębienie poszczególnych tematyk.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

11 komentarzy:

 1. Z największym zainteresowaniem zapoznam się z tym wydaniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja siostra lubi takie historyczne perełki, wiec chetnie jej polece

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że warto poznać ten kraj i go odwiedzić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozycja z pewnością warta uwagi, ja jednak tym razem spasuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię ich język i poczucie humoru. Jeśli znajdę coś takiego w tej książce to pewnie mnie wciagnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej książki, myślę, że mogłabym mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czechy to kraj który traktujemy nieco z przymrużeniem oka, a naprawdę ma on wiele do zaoferowania turystycznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę w końcu kupić sobie tę książkę bo słyszałam, że jest naprawdę świetna 😊❤️

  OdpowiedzUsuń
 9. litości! Takiej ilości błędów, niechlujstwa językowego dawno w internecie nie widziałam. Porażające!

  OdpowiedzUsuń
 10. Super, na pewno sięgnę po tę książkę, zwłaszcza że za niedługo wybieram się na wycieczkę do Pragi! Już mam prawie wszystko zaplanowane, jednak muszę jeszcze wymienić walutę, dlatego regularnie śledzę kurs korony czeskiej.

  OdpowiedzUsuń