Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 28 października 2022

,,Patelnią w łeb" Gina Lewicz

,,Patelnią w łeb" Giny Lewicz to króciutka lektura, na którą warto zwrócić uwagę.  


,,Patelnią w łeb" Giny Lewicz jest jednym z tych mniej obszernych wydań, na które można skusić się w wolną godzinę. Dzięki dużej czcionce bez wątpienia można się z nią bardzo szybko zapoznać. Nie sposób nie zwrócić na nią uwagi, tym bardziej, że pomysł na fabułę tej książki jest naprawdę niecodzienny. Z tego też powodu nie zaszkodzi mieć w pamięci ,,Patelnią w łeb" Giny Lewicz. 

35-letni Sasza był odpowiedzialny za prowadzenie biura podróży i właśnie fabuła opiera się na zamordowaniu jednego z jego klientów. Z tego też powodu Sasza postanowił spróbować swoich sił w detektywistycznym fachu i dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za jego morderstwo. Z tego powodu Sasza na pewno nie mógł narzekać na brak wrażeń.

,,Patelnią w łeb" Giny Lewicz to bardzo szybka lektura, która może być ciekawym przerywnikiem między innymi bardziej wymagającymi lekturami. Takie szybkie, niesztampowe wydania bez wątpienia przyciągają odbiorców, które mają ochotę na przeczytanie lżejszej książki i ta na pewno zalicza się właśnie do tego grona. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Ja lubię sięgać po takie książki, właśnie dla oderwania i relaksu

  OdpowiedzUsuń
 2. No ten moment, nie planuję czytać tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten tytuł jest naprawdę świetny! :D Zabawne brzmi, myślę, że książka też by mnie zaciekawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś mnie nie przekonuje. Chyba sobie odpuszczę. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasem coś na oddech pomiędzy cięższymi tematami lektura jest potrzebne. Jestem na "tak".

  OdpowiedzUsuń