Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 27 października 2022

,,Skazana" Barbara Litwicka

 ,,Skazana" Barbary Litwickiej to jedna z niebanalnych propozycji obyczajowych.


,,Skazana" Barbary Litwickiej, tak jak wcześniejsze wydania autorki na pewno zasługuje na uwagę. Bez wątpienia jest to ciekawa lektura z tego względu, iż pisarka za każdym razem w swoich powieściach fabułę opiera na prawdziwych lub na bardzo prawdopodobnych wydarzeniach. Z tego powodu na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie i sięgnąć po to wydanie. 

Łucja właśnie wyszła po odsiadce za czyn, który popełniła z miłości. Doskonale zdawała sobie sprawę z tego, iż jej dalsza egzystencja na pewno nie będzie za radosna. Nie miała większego wsparcia w rodzinie i dodatkowo musiała zacząć układać swoje życie na nowo. Bez wątpienia nie było to jednak łatwym, z czego Łucja doskonale zdawała sobie sprawę. Czy udało jej się coś zmienić w swojej przyszłości?

,,Skazana" Barbary Litwickiej jest jednym z tych wydań, z którymi na pewno można zapoznać się w jeden wolny wieczór. Z powodu tego, iż ta historia mogła mieć miejsce również w prawdziwym życiu wywołuje ona jeszcze więcej emocji. ,,Skazana" Barbary Litwickiej jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością tej autorki, jednak myślę, że także nie ostatnim.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie lubię takie klimaty. Zapisuje do kolejki i mam nadzieje przeczytać jeszcze w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam książki na jeden wieczór są idealne do oderwania

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że warto będzie spędzić czas z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi bardzo smutno, nie jestem pewna, czy odnalazłabym się w takiej lekturze.

  OdpowiedzUsuń