Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 27 października 2022

,,Złe miejsce" Tomasz Tomaszewski

 ,,Złe miejsce" Tomasza Tomaszewskiego to debiut tego autora. 


Z racji tego, że dawno nie czytałam nic z gatunku horroru z przyjemnością postanowiłam to zmienić. Na pewno było się czym zainteresować z tego powodu, iż  ,,Złe miejsce" Tomasza Tomaszewskiego okazało się być wydaniem bardzo wartym uwagi. Bez wątpienia warto więc zwrócić uwagę na to wydanie, które jest nowością na polskim rynku wydawniczym.

Głównymi bohaterami zostało małżeństwo. Sebastian i Weronika. Mężczyźnie wydawało się, że z kobietą układa mu się dobrze, jednak czy sytuacja naprawdę tak wyglądała? Narracja prowadzona jest najpierw z punktu widzenia Sebastiana, a następnie Weroniki. Fabuła z kolei toczy się na terenie górzystej Chorwacji, kiedy to niekoniecznie miejskie legendy musiały mieć pokrycie w rzeczywistości, jednak czy na pewno?

,,Złe miejsce" Tomasza Tomaszewskiego to jedno z tych wydań, z którym przyjemnie można spędzić czas. Jeśli odbiorcama ochotę na ciekawy debiut z gatunku horroru, którego fabuła osadzona jest poza Polską to ,,Złe miejsce" Tomasza Tomaszewskiego jest idealnym rozwiązaniem, by skusić się właśnie na ten tytuł. Zapoznanie się z tym tytułem na pewno nie będzie czasem straconym.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Chętnie skuszę się na ten udany debiut.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie czytałam żadnego horroru, a zatem chętnie przeczytam z ciekawości

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię czytać horrory i wspierać debiuty, więc to coś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi intrygująco, lubię ciekawe debiuty w tym gatunku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasami sięgam po horrory, tak dla odmiany, a ta książka jest bardzo intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawiłaś mnie tym tytułem. Przy okazji chętnie bliżej przyjrzę się książce.

  OdpowiedzUsuń