Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 października 2022

,,Teraz mogę wszystko 2" Natalia Popławska

,,Teraz mogę wszystko 2" Natalii Popławskiej stanowi drugi tom serii. Nie ma problemu z zaopatrzeniem się w pierwszą część.

Po zapoznaniu się z pierwszym tomem postanowiłam zbyt długo nie zwlekać z lekturą jego kontynuacji. W związku z tym nie mogłam przejść również obojętnie obok ,,Teraz mogę wszystko 2" Natalii Popławskiej, która także jest już dostępna na polskim rynku. Jeśli tylko jest taka możliwość zawsze korzystam z tego, że z danym cyklem można zapoznawać się tom po tomie. Dzięki temu jeszcze bardziej zagłębiam się w losy postaci, które przez cały czas są w mojej pamięci. Dokładnie tak było właśnie w przypadku tych wydań polskiej autorki.

W poprzedniej części Madelaine zastanawiała się nad tym, który z dwóch panów jest jej pisany i czy w ogóle postanowi związać się z którymś z nich. Po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszym tomie Madelaine sama nie wiedziała już, z którym z braci chciałaby się związać na stałe i czy faktycznie w ogóle chciała wybrać któregoś z nich. Czy w tym tomie miało okazać się z kim się zwiąże, a może Madelaine w ogóle postanowiła zostać singielką i samotną matką swojej córki?

,,Teraz mogę wszystko 2" Natalii Popławskiej to drugi tom serii, w którym znakomitym dodatkiem do lektury jest również playlista. Ta publikacja jest nieco mniej obszerna niż jej poprzedniczka, więc jeszcze sprawniej można zapoznać się właśnie z tą powieścią. Idealnym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z dwoma tomami raz zza razem lub też przeczytanie tego ze znajomością jego poprzednika. Dzięki temu lektura będzie jeszcze pełniejsza, a o to przecież chodzi w przypadku zapoznawania się z kolejnymi cyklami.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Ta seria nie jest mi znana i na razie tak zostanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, jak już wspomniałam przy recenzji pierwszego tomu, nie słyszałam wcześniej o tej serii, ale mnie nią zainteresowałaś. W wolnej chwili na pewno po nią sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślałam nad tą książką ostatnio, ale niestety na chwilę obecną nie mam czasu na kolejne serie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że ten tom też jest ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie, szczególnie że ukazał się już drugi tom - znaczy, że pierwszy nie mógł być bardzo kiepski :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam wcześniej o książkach tej autorki ta może być ciekawa. Zapisze sobie jej tytul

  OdpowiedzUsuń
 7. Tym razem nie skuszę się na książkę, którą recenzujesz. Trochę się przejadłam tym gatunkiem.

  OdpowiedzUsuń