Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 29 października 2022

,,Wrzeciono Boga. Jutrznia" Andrzej H. Wojaczek

 ,,Wrzeciono Boga. Jutrznia" Andrzeja H. Wojaczka stanowi już trzeci i zarazem ostatni tom serii.


Możliwość zapoznania się ze środkowymi tomami serii w przypadku cyklów zupełnie innych niż kryminalne na pewno nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Nie sposób jest w kilku zdaniach przytoczyć to, co zdarzyło się przez kilka tysięcy stron poprzednich wydań. Z tego też powodu ,,Wrzeciono Boga. Jutrznia" Andrzeja H. Wojaczka stanowiące trzeci tom serii jest skierowane przede wszystkim do osób, które miały już przyjemnością zapoznałam się z poprzednimi publikacjami tego autora.

W tym wydaniu, stanowiącym ostatni tom trylogii odbiorca ma szansę dowiedzieć się tego co wydarzyło się po akcji mającej na celu wymierzenie sprawiedliwości niemieckim konspiratorom. Niestety, okazała się ona nieudana i Teofil Kłosek musiał na jakiś czas pożegnać się z życiem na wolności. W związku z tym iż bohaterami trylogii jest śląska rodzina 
,,Wrzeciono Boga. Jutrznia" Andrzeja H. Wojaczka nie mogło nie opierać się także na wydarzeniach dotyczących trzeciego powstania śląskiego.

,,Wrzeciono Boga. Jutrznia" Andrzeja H. Wojaczka stanowiące trzeci tom serii jest skierowane przede wszystkim do osób, które znają poprzednie części trylogii. W tym wydaniu autor skupił się na dalszych wydarzeniach oraz podomykaniu wątków, dzięki czemu trzy tomy tego cyklu mogą tworzyć spójną całość. Na pewno nie zaszkodzi zainteresować się lekturą tych wydań, gdyż są warte uwagi i napisane w bardzo przystępny sposób. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

6 komentarzy:

 1. Poznawanie tej serii dopiero przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytelniczki w mojej bibliotece bardzo lubią takie serię, więc będę im polecać

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że idealny pomysł na prezent jak ktoś lubi tego typu książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie jakos nie przekonuje, ale na pewno znajdzie siw sporo amatorów tego typu hiatorii

  OdpowiedzUsuń
 5. Zupełnie nie znam autora, ale fabuła zapowiada się interesująco

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń