Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 30 listopada 2022

,,Cybil" Nora Roberts

 Nora Roberts to autorka, która już od dziesiątek lat zachwyca swoją twórczością coraz szersze grono odbiorców.


Bardzo lubię serię i twórczość Nory Roberts także za to, że jej historie są przeważnie lekkie, na jedno dłuższe popołudnie, a jednocześnie zaspokajają aktualne potrzeby czytelnika. Bardzo lubię zapoznawać się z serią ,,MacGregorowie", której seniorem rodu jest Daniel MacGregor. Jest to mężczyzna, który lubi postawić na swoim i na koncie ma już kilka skojarzonych pozytywnie par. Cybil, córka Campbella jest nieodzowną następczynią swojego ojca, któremu Nora Roberts poświęciła oddzielny tom pustelnika. Wtedy także Daniel zadziałał skutecznie. Cybil wiedzie szczęśliwe życie autorki poczytnych komiksów, aż do mieszkania naprzeciwko wprowadza się mruk.

Prestom McQuinn uwielbia samotność, więc na początku wywiera na Cybil niezbyt uprzejme wrażenie. Bierze go nawet za tego, który dorywczo grywa w knajpach i postanawia mu pomóc... Do czasu, aż okazuje się, że pierwsze wrażenie było bardzo mylne. Po raz kolejny okazuje się, że macki MacGregora sięgają bardzo daleko. Saga ,,MacGregorowie" to stosunkowo szybkie lektury, z którymi warto się zapoznać w wolnym czasie. Polecam serdecznie miłośnikom Nory Roberts, sprzyjających intryg i kojarzenia par.

Autorka po raz kolejny pokazuje, że prawdziwa miłość może wiele przezwyciężyć. Ciekawie wykreowani bohaterowie, wartka akcja sprawiają, że z niecierpliwością wyczekuję kolejnego tomu tej ciekawej rodziny. Serdecznie polecam.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

9 komentarzy:

 1. Super, że jest to tak udany tom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka lat temu czytałam mnóstwo książek Nory Roberts. Jednak od kilku lat nie sięgałam po żaden tytuł. A tak jak piszesz książki są dobre na raz, kiedy chcemy przeczytać coś lekkiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś bardzo lubiłam książki pisarki, ale w pewnym momencie mi się przejadły, chyba po prostu pisała ich zbyt wiele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałam taki okres, kiedy miałam taki bum na książki i serię książek autorki. Ale kiedy chciałam przeczytać coś lekkiego, na szybko, to sięgałam po powieści tej autorki.

   Usuń
 4. Jakoś ominął mnie szał na twórczość autorki, ale moje czytelniczki w bibliotece są zachwycone nadal jej powieściami

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś czytałam książki Roberts, ale jest ichtyle, że pogubiłam się w jej twórczości. Ten tytuł odpuszczę

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie to dobra autorka i szczerze nie da się nie lubić jej książkę
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tak, uwielbiam Norę Roberts i to jedna z nielicznych autorek, z grupy romansów, po które sięgam. Ciężko mi dogodzić

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przepadam za ksiażkami Nory Roberts. Czytałam kiedyś ale nie do końca mi podeszło

  OdpowiedzUsuń