Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 1 grudnia 2022

,,Hashtag: moje_piekne_zycie" Katarzyna Misiołek

 ,,Hashtag: moje_piekne_zycie" Katarzyny Misiołek to najnowsza książka tej autorki. 

Do tej pory miałam okazję zapoznać się z twórczością Katarzyny Misiołek, pisaną pod pseudonimem Daria Orlicz. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na tę lekturę, która jest najnowszym wydaniem pisarki pod jej nazwiskiem. To sprawia, iż tym bardziej warto jest zwrócić na nią uwagę. ,,Hashtag: moje_piekne_zycie" Katarzyny Misiołek to pozycja, która pokazuje w jaki sposób instagramowe życie może różnić się od tego rzeczywistego.

W najnowszym wydaniu Katarzyny Misiołek stykają się ze sobą dwie rzeczywistości Joanny. Jedną z nich pokazuje szczęście życie na Instagramie, a druga na tym, że kobieta nie jest do końca szczęśliwa w małżeństwie, fascynuje się kurierem, a dodatkowo ma problemy wychowawcze z córką. Jej życie, a właściwie jego kreacja na Instagramie prezentowały się jednak zupełnie inaczej.

,,Hashtag: moje_piekne_zycie" Katarzyny Misiołek to bardzo ciekawe wydanie, na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Jest to niezwykle zajmujące wydanie z tego względu, że polska pisarka porusza bardzo ważne zagadnienie kreowania życia w mediach społecznościowych. Problem polega na tym, że niektórzy nie umieją tego rozróżnić i wydaje im się na fakcie, że wszystko zamieszczane na Instagramie jest faktycznie prawdą...

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res. 

7 komentarzy:

 1. Kiedyś na pewno sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę musiała kiedyś sięgnąć po ta książkę i poznać twórczość tej autorki
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi jak bardzo aktualny, współczesny temat powieści. Chętnie przeczytam w wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kojarzę autorkę ale jeszcze nie miałam okazji czytać nic jej twórczości. Chętnie nadrobię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mówi mi nic autorka, o książce też nie słyszałam wcześniej. Raczej sama po nią nie sięgnę jednak jak trafi w moje ręce to chętnie sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że autorka porusza ważny temat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z tym, że ta książka to ciekawe wydanie. I chociaż rzadko sięgam po takie powieści, to tę wpisuje na listę.

  OdpowiedzUsuń