Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 10 listopada 2022

,,Gothicana" RuNyx

 ,,Gothicana" RuNyx jest świetną literaturą, w której to jednak warstwa fabularna odgrywa największą rolęSprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Nie ma problemu z zapoznawaniem się z historiami, w których erotyka wysunięta jest na pierwszy plan. Nie każdy jednak ma ochotę na poznawanie wyłącznie takich pozycji. Dla tej konkretnej grupy odbiorców gustującej dodatkowo w fantastycznej i mrocznej tematyce powstała ,,Gothicana" RuNyx, którą warto jest mieć na uwadze w przypadku chęci poznania naprawdę niesztampowej historii. Jest to wydanie, w którym nie brakuje także seksualnych zbliżeń, jednak są one ukazane na dalszym planie. W związku z tym na pewno nie zaszkodzi zainteresować się tym wydaniem, które swoją premierę niedawno miało w Polsce. 

Corvina Clemm wychowywała się tylko z matką, gdyż jej ojciec nigdy nie był obecny w jej życiu. Dziewczynka już od narodzin słyszała głos tajemniczego Mo. Jej matka też słyszała różne głosy, a obecnie Corvina już od kilku lat była sama. W chwili, gdy otrzymała list z zaproszeniem do uczestniczenia w nauce w tajemniczej szkole, o której nikt wcześniej nie słyszał, kobieta postanowiła zaryzykować. Miała już 21 lat i nie spodziewała się tego, co zastanie na miejscu. Okazało się, że w szczególne dni znikają pewne osoby i tak dzieje się od wieków. Z czym było to związane? To się miało dopiero okazać, jednak ze względu na to, iż w tej książce nie brakuje magii sprawa nie musiała być aż tak oczywista.

Z naprawdę ciekawą treścią tego wydania zapoznawałam się z niesłabnącym zainteresowaniem. W związku z tym należy zwrócić uwagę na to, że należy zarezerwować sobie na jej przeczytanie odpowiednią ilość wolnego czasu. Powieść jest skonstruowana w taki sposób, że gdy już wydaje się, że wszystko zostało ujawnione co jakiś czas ma miejsce taki fabularny twist. Dzięki temu jest się czym zainteresować, jeśli chodzi o to niebanalne wydanie. Na prowadzenie wysnuwa się tutaj przede wszystkim tajemnicza szkoła i związane z nią wydarzenia. Nie brakuje jednak także miłości i scen seksu. Są one jednak napisane ze smakiem i nie odgrywają głównej roli właśnie w pisaniu tej książki.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

9 komentarzy:

 1. Zastanawiałam się nad tą książką i miałam wątpliwości czy może mi się spodobać. Jednak dzięki Tobie chyba jednak po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię zwroty akcji, kiedy intryga miesza w głowie czytelnika, właśnie o to chodzi, aby gonić króliczka a nie go złapać. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwroty akcji i zainteresowanie czytelnika to coś co lubię
  Dobrego dnia
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o tej książce, ale zdecydowanie to coś dla mnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tego co czytam zapowiada się naprawdę całkiem dobra historia do poznania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyki nie czytuję, jednak ta książka bardzo mnie zainteresowała. Chyba się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze mówiąc, to pewnie gdybym zobaczyła tę książkę w księgarni, to nawet nie zwróciłabym na nią uwagi. Okładka średnio mi się podoba, za to fabuła wydaje się być interesująca. Zapiszę sobie tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Raczej nie są to moje klimaty, więc się nie skuszę. Mam jednak kogoś, kto może się nią zainteresować.

  OdpowiedzUsuń