Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 10 listopada 2022

,,Zła" Jarosław Derkowski

 ,,Zła" Jarosława Derkowskiego na pewno jest nietypowym wydaniem.Obecnie w natłoku wydawania tak dużej liczby publikacji na polskim rynku bardzo trudno jest stworzyć coś nowego, co jednocześnie okaże się niebanalne i interesujące dla czytelnika. Gdy zauważyłam zarys fabuły książki ,,Zła" Jarosława Derkowskiego poczułam się nią bardzo zaintrygowana. Już wtedy przeczuwałam, że ten debiut polskiego autora okaże się nadzwyczaj nowatorski pod względem treści. W jak wielkim stopniu miało mieć to miejsce przekonałam się już w niedalekiej przyszłości. Już teraz mogę napisać, że z całą pewnością ,,Zła" Jarosława Derkowskiego jest niebanalne pod względem treści.

Bardzo łatwo jest oceniać inne osoby zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, co tak naprawdę się stało, jak wcześniej wyglądało ich życie, jakie mają oni plany na przyszłość. Czy bohaterka powieści Jarosława Derkowskiego faktycznie była ZŁA? Na to pytanie odbiorca ma szansę znaleźć odpowiedź podczas zapoznawania się z tą niebanalną fabułą. Jej wyjątkowość polega na tym, że inspirowana jest utworem muzycznym, a dodatkowo jej narracja prowadzona jest z punktu narratora wszechwiedzącego, co obecnie bardzo rzadko się zdarza.

Dzięki wybraniu przez Jarosława Derkowskiego akurat takiej narracji to wydanie staje się jeszcze bardziej wpływające na emocje odbiorcy. Myślę, że nie jest to powieść, z którą uda zapoznać się podczas jednego wydania. Idealnie jest dawkować sobie emocje, które w utworze ,,Zła" Jarosława Derkowskiego są bardzo wyważone, a stopniowanie napięcia w tym wydaniu ma miejsce w odpowiedni sposób.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Ciekawie zapowiadająca się książka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie wciągające pozycje👌

  OdpowiedzUsuń
 3. cenna uwaga ze ocena przychodzi najłatwiej ale czasem nie mamy czasu ani ochoty na analizy kogoś z dalszego otoczenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się interesująco. Co oceniania - mamy go wszędzie zbyt dużo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może być to ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi ciekawie. Obiecujący debiut!

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi ciekawie i zapowiada się bardzo interesująco !

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się interesująca lektura. :)

  OdpowiedzUsuń