Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 26 listopada 2022

,,Icebreaker" A. L. Graziadei

  ,,Icebreaker" to jedno z wydań, na które warto jest zwrócić uwagęSprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na lekturę, która opiera się na związkach homoseksualnych i z tego też powodu w ostatnim czasie mój wzrok padł na lekturę ,,Icebreaker" A. L. Graziadei.  Jest to czytelnicza nowość, która porusza bardzo ważną tematykę nie tylko ze względu na poszukiwanie swojej tożsamości płciowej, ale również spełnianie oczekiwań rodziny, które niestety są zbyt wygórowane. Czy jednak faktycznie tak musi wyglądać życie nie tylko bohaterów literackich, ale też osób, które w rzeczywistości muszą się z tym mierzyć? To pytania, na które odbiorca stopniowo będzie znajdował odpowiedzi w tej książce, a odpowiedzi na nie będą naprawdę zaskakujące. 

Mickey James rozpoczął swoją uczelnianą drogę i w związku z tym został również członkiem drużyny hokejowej. Na nastolatka ciążyła bardzo duża presją związana z tym, że jego krewni wyróżniali się właśnie w tej dyscyplinie sportu. Oprócz tego mama była też olimpijką i były to prawdziwie sportowe geny. Mickey nie był jednak przekonany odnośnie tego, czy on także chce podążać tą drogą. O pierwsze miejsce rywalizował z chłopakiem, który dodatkowo mu się podobał. Czy możliwe było, by odważył się wyznać mu prawdę? Do tego odbiorca ma szansę dowiedzieć się czegoś więcej o siostrach Mickey'a, które były dla niego dużym wsparciem.

,,Icebreaker" A. L. Graziadei opiera się na spełnianiu oczekiwań innych także w chwili, gdy samemu niekoniecznie wie się to, czy faktycznie jest to spełnieniem marzeń  danego nastolatka. Często może dochodzić do nieporozumień w związku z brakiem rozmowy, co powoduje rodzinne konflikty. Odbiorca przez całą książkę może śledzić rozważania głównego bohatera w kwestii jego płciowości i ,,rywalizację" związaną z tym, który z chłopców zostanie numerem jeden w dyscyplinie hokeja. ,,Icebreaker" A. L. Graziadei jest jedną z tych lektur, która ze względu na poruszaną tematykę jest bardzo ważnym wydaniem zarówno dla nastoletnich odbiorców, jak również ich rodziców.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

9 komentarzy:

 1. Ksiązki młodzieżowe juz mnie przestały interesować, jednak ciekawa recenzja.

  OdpowiedzUsuń
 2. zauważyłam, ze jest wiele książek i seriali o takiej tematyce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam rzadko sięgam po młodzieżówkę, moja córka jest jeszcze za mała na tak dojrzałe wydania, więc tym razem się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mój zakres tematyczny, już dawno wyrosłam z tego typu książek, ale jak najbardziej ważny tytuł w oczach młodych czytelników. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię czasem sięgnąć po takie młodzieżówki. Tchnie to we mnie zawsze jakąś świeżość, bo czasem dość przytłaczające książki czytam i może się zwyczajnie przejeść.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie sięgam po książki młodzieżowe od dawna. Chyba czuję się na nie zbyt stara i nie idzie mi ich czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten tytuł jest już u mnie na półce i niedługo zabiorę się za jego czytanie

  OdpowiedzUsuń
 8. Miło spędziłam czas z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 9. raczej nie sięgam po ksiązki młodzieżowe ale może mojej siostzrenicy by się spodobałą

  OdpowiedzUsuń