Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 26 listopada 2022

,,Jestem dość" Magdalena Mikołajczyk

 ,,Jestem dość" Magdaleny Mikołajczyk to lektura, która opowiada, że wszyscy jesteśmy dość..  

Szczerze mówiąc, wcześniej pewnie wpadł mi w oczy blog Magdalwny Mikołajczyk, jednak nigdy nie zagłębiłam się w treści matkojedyna.com Z tego też powodu, gdy nadarzyła się okazja zapoznania się z wydaniem tej autorki wiedziałam, że na pewno będę chciała to zrobić i tak też się stało. Jest to jedna z tych lektur, która idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla osób w różnym wieku. W tym wszystkim nie można zapominać jednak również o sobie.

,,Jestem dość" Magdaleny Mikołajczyk to jedno z tych wydań, w którym autorka wszystkie wyrazy napisała małą literą, jednak z użyciem znaków interpunkcyjnych. Już pod tym względem jest to wyjątkowe wydanie. W treści lektury autorka udowadnia, że ona także jest zwyczajna. Również na lepsze i gorsze dni, sukcesy i radości, musi mierzyć się z różnymi problemami dnia codziennego i radzić sobie z ich rozwiązaniem.

Magdalena Mikołajczyk w swoim wydaniu udowadnia, że każdy z nas jest dość... W miejsce kropek można wpisać dowolną cechę i przyjąć za pewnik to, że też się właśnie takim jest. ,,Jestem dość" Magdaleny Mikołajczyk to lektura, w której nie brakuje również kolorowych przerywników. Z powodzeniem jest się czym zainteresować w wolnym czasie i czerpać z tej publikacji i zawartych w niej myśli pełnymi garściami. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza. 

8 komentarzy:

 1. Zdecydowanie przyda się młodym matkom, które boją się, że nie są wystarczające. A są <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nazwa bloga obiła mi się o uszy, jednak chyba tak jeszcze nie zaglądałam. Książka bardzo mnie zainteresowała i chętnie bym po nią sięgnęła. (Marlena Hr)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na temat książki się nie wypowiem, bo jej nie czytałam - ale autorkę "znam" z bloga i nie mam z nią zbyt pozytywnych skojarzeń. Chyba za mocno utkwiły mi w pamięci aferki w komentarzach, kiedy ktoś miał odmienne zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na wartościową publikacje, każdy z nas czasami potrzebuje usłyszeć to "z zewnątrz".

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie się zapowiada. Jak wpadnie mi w ręce to po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam i bloga, i autorkę osobiście. Cudowna kobieta. Muszę przeczytać jeszcze książkę.

  OdpowiedzUsuń