Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 20 listopada 2022

,,It's snowtime" Anita Chrząszcz

 ,,It's snowtime" to świąteczna powieść Anity Chrząszcz. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Nie da się zaprzeczyć, że każdego roku wydawnictwa prześcigają się w wydaniu literatury świątecznej, zaczynając ich premiery już w październiku. Niektóre książki są sentymentalne, inne zabawne, fabuła jeszcze innych toczy się w górach, małych miasteczkach i nad morzem. Jaka jest książka Anity Chrząszcz? Z pewnością nietuzinkowa. Autorka zabiera czytelników w powieść, która ma być zabawna i pewnie dla tych, którzy mają podobne poczucie humoru jak pisarka, taka będzie. 

,,It's snowtime" to moje pierwsze spotkanie z twórczością Anity Chrząszcz, jednak z pewnością nie ostatnie. Poznajemy Kornelię Bielińską, kobietę, która od 4 lat jest w związku z Arturem Kowalewiczem. Jak się jednak okazuje, wcześniejszych powrót do domu skutkuje dużymi zmianami w życiu przyszłych narzeczonych. Czy magia działa? Nie wiadomo, ale związki z czarownicami mogą wiele zdziałać ;) Kornelia wyjeżdża do małego domku, który zapisała jej w spadku babcia. To tak zamierza znaleźć natchnienie do napisania piątego tomu fantastycznej serii, która bardzo dobrze się sprzedaje.

Jej sąsiad, Kamil Lutowski dotrzymuje jej wiernie towarzystwa. Zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, jest dwukrotnym rozwodnikiem i wciąż nie może wybaczyć Julii zdarzeń z czasów szkolnych. Tymczasem zbliża się jej ślub, na który Kornelia zaprasza go w roli osoby towarzyszącej... Ciekawie wykreowani bohaterowie i fabuła poprowadzona w formie kart z dziennika skutecznie sprawiają, że jest to ciekawa lektura. Serdecznie polecam nie tylko na świąteczny czas.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

11 komentarzy:

 1. Lubię takie świąteczne książki, wprowadzają fajny klimat. W tym roku żadnej nie mam na oku, muszę coś wybrać. Pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 2. Z reguły nie czytam dużo świątecznych książek. Mam już wybrane trzy i to chyba starczy w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba idealna lektura na zbliżający się zimowy czas! Takie lekkie książki świetnie sprawdzają się jako przerywnik pomiędzy świątecznymi przygotowaniami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za takimi książkami, ale wiem, że ludzie je uwielbiają i co roku czytają takich historie. Może i ja kiedyś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią bym przeczytała. Już powoli czuć klimat świąt

  OdpowiedzUsuń
 6. Święta niebawem wiec temat na czasie, co prawda nei przepadam za tematem tym, ale pewno znajdą sie miłosnicy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Byłoby miło przeczytać. W sam raz na wieczór i wprowadzenie świątecznego klimatu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię takie świąteczne książki, wprowadzają w fajny klimat

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię, gdy w naszym domu pojawiają się pierwsze świąteczne książki, umilają
  one czas oczekiwania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę uzupełnić półkę o takie lektury. One są zawsze potrafią umilić mi ten przedświąteczny czas.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń