Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 27 listopada 2022

,,Only mostly devastated" Sophie Gonzales

  ,,Only mostly devastated" to druga książka zagranicznej autorki, która również została wydana w PolsceSprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Na wiele rzeczy w życiu nie mamy wpływu. Do niektórych z nich należy się dostosować niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy też nie. Tak dzieje się nie tylko w książkach, a ,,Only mostly devastated" Sophie Gonzales jest przykładem książkowego wydania, które z powodzeniem może zostać przeniesione również na prawdziwe życie. Nie byłby to dla nikogo za szczęśliwy scenariusz zdarzeń, jednak nie ma co ukrywać. Nie w każdym przypadku można mieć pewność wyłącznie odnośnie szczęśliwych zakończeń.
 
Ollie był przekonany, że Will może zostać nie tylko jego prawdziwym przyjacielem, ale również może kimś więcej. W chwili, gdy wakacje się skończyły Will przestał jednak odpisywać na jego wiadomości. Ollie był tym zaniepokojony, a dodatkowo okazało się, że wraz z rodzicami czeka go przeprowadzka. Ciocia Linda zachorowała na raka, musiała odwiedzać lekarzy i przyjąć chemioterapię. Cała rodzina Olliego postanowiła więc pomóc wujowi i dwóm dzieciom Lindy w codziennej opiece oraz przygotowaniu się na to, co najpewniej i tak było nieuniknione. 

Książka ,,Only mostly devastated" Sophie Gonzales mimo poruszania trudnej tematyki jest poruszana w bardzo lekkim stylu. Bardzo sprawnie zapoznałam się z drugą powieścią napisaną przez tę zagraniczną pisarkę i moim zdaniem jest jeszcze ciekawsza niż pierwsza. W tym wydaniu pisarka poruszyła również wątek osób homoseksualnych oraz bi, czyli takich, którym podobają się osoby obu płci. Bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, że faktycznie przestaje to już być tematem tabu i coraz więcej twórców porusza tę tematykę w swoich wydaniach.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

11 komentarzy:

 1. Książka, bardzo mnie zainteresowała. Nie słyszałam o niej wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tej książce, ale może dam jej szansę

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa propozycja. Dla jakiej grupy wiekowej poleciłabyś tę książkę? Nada się dla młodszych nastolatków? Myślę, że mogłaby być prezentem na Boże Narodzenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zainteresowała mnie ta książkach i pierwszy raz o niej slyszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tym razem nie jest to pozycja dla mnie i raczej się na nią nie skuszę w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka spoza listy moich zainteresowań, ale tematyka przez nią podjęta jak najbardziej na czasie, przyciągnie młodych czytelników, świetnie, że takie książki powstają. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam inną powieść autorki i była spoko, ta już czeka na swoją kolej u mnie na półce

  OdpowiedzUsuń
 8. To naprawdę bardzo udane wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. żadnej ksiązki Sophie Gonzales jeszcze nie miałam okazji przeczytać, a szkoda, musze nadrobic

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że wątki homoseksualne coraz cześciej pojawiają się w książkach. Na ten tytuł może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń