Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 28 listopada 2022

,,Tam, gdzie mocniej bije serce" M. B. Morgan

 ,,Tam, gdzie mocniej bije serce" M. B. Morgan to kolejna pozycja tej autorki.Jak pewnie zauważyliście bardzo lubię się zresetować z typowo romantyczną książką. Z tego też powodu postanowiłam skusić się ,,Tam, gdzie mocniej bije serce" M.B. Morgan, która zapowiadała się naprawdę świetnie. Liczyłam na lekki romans, bo w tego typu historiach i tak już na początku wiadomo jak się skończą. Nie mam im tego za złe, bowiem każdy odbiorca sam decyduje o tym, czy chce się akurat z tego typu pozycją zapoznać. Jest idealna na odprężenie się po cięższym dniu lub nie przeładowywanie swojego mózgu różnymi bodźcami, które mogą zakłócać dalszą pracę. Na ,,Tam, gdzie mocniej bije serce" postanowiłam skusić się w wolny dzień. O czym jest ta książka?

Magda po kilku latach małżeństwa została poproszona przez partnera o to, by zrobili sobie przerwę. Kobieta i tak czuła, że jest to koniec ich związku. Postanowiła jednak wyjechać do Genui, miejsca, które wiązało się w jej przypadku z bardzo miłymi wspomnieniami. Genua okazała się dobrym pomysłem, przyjęcie gospodarzy cudowne. Czy Magda miała tam odnaleźć nowe uczucie?

Zatopienie się w jesienny dzień w lekką lekturę w tym okresie i przez kolejnych kilka miesięcy stanie się coraz bardziej popularne. W związku z tym ponownie wyszukuję lektur w których można się zaczytać przez cały rok, a szczególnie w te jesienne dni. Jedną z takich nowości jest wydanie z którym miałam okazji zapoznać się z w ostatnim czasie. Mowa o ,,Tam, gdzie mocniej bije serce" M.B. Morgan, która oprócz początkowo bardzo lekkiej tematyki zawiera też bardzo ważne wątki.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Amare.

9 komentarzy:

 1. Z uwagi na wspomniane ważne wątki występujące w książce, mam ochotę po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również lubię romantyczne książki, ale najbardziej wówczas, gdy schowane są w otoczce fantasy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo rzadko sięgam po takie tytuły. Resetuję się w inny sposób, na przykład z dobrym skandynawskim kryminałem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecę tę lekturę mojej mamie na pewno jej się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawie zapowiadająca się lektura z która przyjemnie można spędzić czas

  OdpowiedzUsuń
 8. Od czasu do czasu sięgam po takie lektury, jako przerywnik między bardziej wymagającymi książkami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój typ lektury :) Zatem bardzo chętnie sięgnę po nią. Tylko sprawdzę, czy mają ją u mnie w bibliotece ;)

  OdpowiedzUsuń