Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 24 listopada 2022

,,Oswoić Hiszpanię" Joanna Lessnau

 ,,Oswoić Hiszpanię" Joanny Lessnau to kolejny tom podróżniczej serii autorki.

Z racji tego, że pandemii znacznie utrudniła mi podróżowanie nie tylko po kraju, ale również za granicę postanowiłam nie narażać zdrowia podczas planowania takich wycieczek. Z tego też powodu możliwość odwiedzenia hiszpańskich miast na żywo znacznie przesunęła się w czasie. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań odnośnie tego, by w podróż móc wybrać się na kartach kolejnych powieści. Tak też postanowiłam zrobić i mój wzrok padł na wydanie ,,Oswoić Hiszpanię" Joanny Lessnau, które stanowi trzeci tom serii. 

Jestem przekonana, że zawsze warto jest poszerzać swoje podróżnicze horyzonty. Nie trzeba jednak wybierać się w żadną prawdziwą podróż, by móc dowiedzieć się więcej o danym kraju. Niewątpliwie bardzo dobrą propozycją skierowaną do turystów chcących wybrać się książkowo do tego kraju jest ,,Oswoić Hiszpanię" Joanny Lessnau. Razem z trójką bohaterów w sposób i w czasie przystosowanym do konkretnego odbiorcy istnieje możliwość wzięcia udziału w takiej wyprawie.

Zapoznawanie się z literaturą podróżniczą jest genialną okazją do tego, by móc dowiedzieć się więcej o kraju, który znajduje się w kręgu zainteresowań konkretnej osoby lub też takim do którego chce się wybrać w ciągu najbliższych lat. W ,,Oswoić Hiszpanię" Joanny Lessnau mamy okazję zwiedzać właśnie ten kraj i już teraz mogę zapewnić, że była to bardzo udana książkowa podróż. Mam nadzieję, że kiedyś odbędę tę realną.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res. 

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda bardzo ciekawie, myślę, że literatura podróżnicza jest nadal popularna

    OdpowiedzUsuń