Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 28 listopada 2022

,,Polowanie na frajera" Robert Zieliński

 ,,Polowanie na frajera" Roberta Zielińskiego to jedno z wydań, które poznałam w ostatnim czasie. 


Zapoznawanie się z historiami, które są różnorodne gatunkowo za każdym razem dostarcza sporo emocji. Nie przepadam za fabularną nudą, więc z tego powodu co jakiś czas kuszę się na nowe tytuły, które pojawiają się na polskim rynku. ,,Polowanie na frajera" Roberta Zielińskiego to szybka lektura, na którą można się skusić w wolnej chwili. Nie jest ona zbyt obszerna, więc może sprawdzić się w roli wieczornego relaksu dla osób, które dość sprawnie zapoznają się z jej kolejnymi stronami.

Głównym bohaterem tego wydania został stomatolog Rob. Mężczyzna w wyniku mniej i bardziej spodziewanych nieprzyjemnych zdarzeń postanowił zmienić miejsce swojego zamieszkania. W pewnym momencie jego wybór padł na wyjazd do Polski. Czy jednak w jego mniemaniu było to faktycznie dobrym wyborem? To na pewno miało się dopiero okazać. 

,,Polowanie na frajera" Roberta Zielińskiego to lektura pokazująca w bardzo przystępny sposób, jak może zakończyć się wiara w ludzi. Nie brakuje tutaj również poruszenia tematu związanego z wysokim ego, czy rasizmem. Jest to jedno z tych wydań, które już w trakcie zapoznawania się z nim z całą pewnością zachęca do refleksji nad pewnymi zagadnieniami życia.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res. 

5 komentarzy:

 1. Dobrze, że autor porusza ważne zagadnienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawie piszesz o tej książce, ale chyba się na nią nie skuszę

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie bardzo ciekawa recenzja, zresztą jak kazda! Sięgne po tą propozycję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka nie w moim guście, ale fajnie że porusza wiele cięższych tematów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakos sam tytul mnie odpycha. Zapowiada się obyczajówka. Niestety nie dla mnie.
  Agaman

  OdpowiedzUsuń