Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 29 listopada 2022

,,Wiosna mojego życia" Roza Violet Barlow

,,Wiosna mojego życia", którą napisała Roza Violet Barlow to świetna lektura autorki piszącej pod pseudonimem.


W ostatnim czasie między trudniejszymi lekturami poszukuję właśnie takich lżejszych książek, które ukazują się między innymi nakładem wydawnictwa Novae Res. ,,Wiosna mojego życia" Rozy Violet Barlow to wciągająca lektura, która spodoba się miłośnikom łatwych pozycji na wolny dzień w ramach relaksu. Bardzo przystępna narracja sprawia, że jeszcze sprawniej miałam okazję poznać ten tytuł do końca. Tak też się stało i zapoznałam się z treścią tej książki błyskawicznie. 

Szansa na powrót do uczucia z przeszłości nie zdarza się aż tak często, jak można by mieć na to nadzieję. Właśnie w takiej sytuacji znalazła się Summer. Bohaterka aktualnie wróciła na wieś do domu po babci. Okazało się, że policjantem jest Ryan, który w przeszłości nie był dla niej obojętny. Czy możliwe było, by ich uczucie miało teraz przetrwać przez kolejne lata?

,,Wiosna mojego życia" napisana przez Violet Barlow to pozycja dla miłośników takich książek i historii i książek z którymi można miło spędzić czas w wolny wieczór. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na taką publikacją i jeżeli w przyszłości ukażą się też inne książki autorki to z przyjemnością także dam szansę tym lekturom. Pozycja jest naprawdę świetna i na pewno znajdzie swoich odbiorców. Zachęcam do jej poznania jeśli gustujesz w lekkich lekturach.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res. 

6 komentarzy:

 1. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy tytuł, ale jednak nie jest to książka w moim guście. Rzadko sięgam po takie pozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zarówno tytuł jak i sama okłądka mocno rzucają się w oczy, co do treści chyba nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o tej pozycji, ale fajnie, że o niej wspominasz na blogu

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa okładka książki. Jednak fabuła trochę nie dla mnie, aczkolwiek pewnie wielu osobą przypadnie do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że lekkie lektury też są nam w życiu bardzo potrzebne, choćby po to, żeby się odprężyć.

  OdpowiedzUsuń