Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 15 listopada 2022

,,(Prawie) wszystko dla zabieganych" Jonn Elledge

 ,,(Prawie) wszystko dla zabieganych" Jonna Elledge'a jest jedną z lektur, pełniących rolę mini encyklopedii. 

,,(Prawie) wszystko dla zabieganych" Jonna Elledge'a to dość obszerna lektura, która porusza zagadnienia z naprawdę różnych dziedzin. Jej tytuł jest naprawdę bardzo wymowny. W codziennym zabieganiu nie zawsze jest czas na poznanie kolejnych ciekawostek. Treść tej publikacji została ułożona w taki sposób, że wystarczy zaledwie kilka minut na poznanie kolejnego, bardzo ciekawego i nadzwyczaj krótko omówionego zagadnienia. W związku z tym warto jest mieć na uwadze tego typu publikacje.

Bez wątpienia na uwagę zasługuje to, iż książka ,,(Prawie) wszystko dla zabieganych" Jonna Elledge'a porusza tematykę z wielu dziedzin. Są to Kosmos i wszystko co ma w środku, Nasza planeta i linie, które na niej wytyczamy, Kwestia pomiaru, Historia i polityka, Świat natury, Kwestia komunikacji, Rozrywka, czyli o kulturze, jedzeniu i sporcie, Kurioza, czyli rzeczy, które nie pasowały nigdzie indziej oraz Zakończenie. W poszczególnych działach jest poruszanych bardzo dużo różnych zagadnień.

Warto jest zwrócić uwagę na tę publikację z tego względu, iż informacje zawarte w ,,(Prawie) wszystko dla zabieganych" Jonna Elledge'a są przydatne dla wszystkich osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z róż kategorii. Na pewno jej atutem jest również to, że z poszczególnymi informacjami nie trzeba zapoznawać się po kolei. 

4 komentarze:

 1. Dziękuję za polecenie tego interesującego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi naprawdę ciekawie, czasami lubię sięgnąć po tego typu literaturę. W końcu uczymy się całe życie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tego typu książkę chętnie widziałabym spakowaną do torby i wyciągnięta podczas dłuższej podróży. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi całkiem ciekawie, możliwe, że takie książeczki przydają się, żeby rozbudzić zainteresowanie daną kwestią.

  OdpowiedzUsuń