Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 listopada 2022

,,Drzewo życia" Marcin Słoniec

 ,,Drzewo życia", które napisał Marcin Słoniec jest lekturą z gatunku fantastyki. 


W przypadku zapoznawania się z fantastycznymi wydaniami podoba mi się to, że za każdym razem autor może całkowicie oddać się wymyślonej przez niego fantazji i nikt nie będzie miał do niego pretensji o nie trzymanie się prawdziwych faktów, wydarzeń i miejsc. ,,Drzewo życia", które napisał Marcin Słoniec jest jedną z propozycji z tego gatunku, na którą postanowiłam zwrócić uwagę w ostatnim czasie. Ze względu na obszerność należy przygotować sobie na jej przeczytanie odpowiednią ilość czasu. 

Głównym bohaterem tego wydania został Maksymilian, któremu niezbyt powodziło się w życiu. Był on jednak młodym pisarzem, na którego uwagę zwróciła królowa siedmiu krain kontynentów. Obecnie ziemie były przeklęte i być może ratunkiem dla nich było wykonanie misji przez Maksymiliana. Jego zadaniem miało być odnalezienie Drzewa Życia. Czy młodemu pisarzowi udało się spełnić to zadanie?

,,Drzewo życia", które napisał Marcin Słoniec jest naprawdę bardzo ciekawym wydaniem, z którym warto jest spędzić czas. Atutem są także dokładna data, miejsce i godzina, dzięki czemu zapoznawanie się z tą lekturą staje się jeszcze przyjemniejsze. Niesamowicie cieszy fakt, że na polskim rynku ukazują się takie ciekawe pozycje fantastyczne naszych rodzimych autorów. Dzięki temu mamy możliwość czytać świetne historie z tego gatunki w wolnym czasie. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładne wydanie, chociaż to zupełnie nie mój gatunek czytelniczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne wydanie,, a książki- nie czytałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie dla mnie, ale na pewno znajdzie wielu czytelników jak ktoś takie lubi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obstawiałam, że będzie to fantastyka, Nie miałam okazji jeszcze zapoznać się z twórczością polsich autorów piszących fantastykę, Kinga

  OdpowiedzUsuń