Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 17 listopada 2022

,,Serce w prezencie" P.D. Hutton

 ,,Serce w prezencie" P.D. Hutton jest jedną z propozycji, na którą można zwrócić uwagę już teraz.


Lubię zapoznawać się z twórczością nieznanych mi do danej chwili autorów. Jest to doskonała okazja ku temu, by można było poznać pióro nieznanych twórców. Z tego też powodu mój wzrok padł na ,,Serce w prezencie" P.D. Hutton. Juz od samego początku sądziłam, ze sięgniecie po ten tytuł będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Na szczęście moje przypuszczenia okazały się słuszne i ,,Serce w prezencie" P.D. Hutton jest jednym z wydań, na które warto jest się skusić w wolnym czasie. 

Jane pracowała jako doradca klienta. Jej zadaniem było dobieranie prezentów w taki sposób, by obdarowane nimi osoby faktycznie były usatysfakcjonowane takimi podarunkami. Pewnego razu zainteresował się nią prawnik, który był snobem. Czy możliwe było, by tę dwójkę połączyło prawdziwe uczucie?

,,Serce w prezencie" P.D. Hutton jest jednym z tych wydań na lekturę którego warto jest zwrócić uwagę w czytelniczym planie dnia oraz wolnym czasie. Jest to stosunkowo obszerne wydanie, jednak ,,Serce w prezencie" P.D. Hutton jest naprawdę bardzo wciągającą lekturą. Bardzo cieszę się, że mój wzrok padł akurat na tę lekturę, z którą spędziłam bardzo miły czas. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Amare.

5 komentarzy:

 1. Lubię czasem sięgnąc po tego typu pozycję dla relaksu, więc czemu nie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może kiedyś znajdę czas dla tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli się z nią spotkam to chetnie przeczytam agaman

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy to jest książka świąteczna? Wydaje się interesująca :)

  OdpowiedzUsuń