Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 listopada 2022

,,Szept mroku" Joanna Świątkowska

,,Szept mroku" Joanny Świątkowskiej jest połączeniem literatury kobiecej z wątkiem mafijnym nie tylko z przeszłości.

Literatura obyczajowa i kobieca jest jedną z częściej czytanych na polskim rynku wydawniczym. Wynika to z tego, że dzięki szerokiej klasyfikacji bez problemu można dodać do niej wątek świąteczny, mafijny, fantastyczny, czy kryminalny. ,,Szept mroku" Joanny Świątkowskiej jest właśnie jednym z wydań, w którym pojawia się wątek mafijny, a bohaterowie zdecydowanie nie pochodzą z Polski. Dzięki dodaniu mafii do tego kobiecego wydania fabuła od razu staje się jeszcze bardziej mroczna oraz wciągająca.

Główną bohaterką wydania została Faith Arrington, która uciekła sprzed ołtarza. Było to spowodowane tym, iż przyszły mąż nie do końca mógłby zaakceptować to, że marzyło jej się robienie kariery w Nowym Jorku. W związku z tym doszło do rozstania, a Faith objęła nową posadę. Okazało się jednak, że przeszłość nie dawała jej długo o sobie zapomnieć i w końcu wybiła się na prowadzenie. O co w tym wszystkim chodziło i co wspólnego z nią miała mafia?

,,Szept mroku" Joanny Świątkowskiej jest świetną lekturą dla osób, które lubią zapoznawać się z powieściami z dreszczykiem. Na pewno nie zaszkodzi zwrócić uwagi właśnie na to wydanie, którego zakończenie okazało się naprawdę zaskakujące. Jest to obszerna powieść kobieca, z którą warto jest się zapoznać w swoim wolnym czasie. Uważam, że warto jest wspierać rodzimych twórców z literackiego rynku. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Novae Res.

 

5 komentarzy:

 1. Brzmi świetnie! Przemawia do mnie też ciekawie zaprojektowana okładka, lubię tego typu minimalizm.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj nie wiem czy bym się skusił jako mężczyzna na taką książkę, ale wiem, że znajdzie uznanie u wielu pań. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może i bym się skusiła, ale naprawdę mam trochę dosyć mafijnych klimatów.... Za dużo tego. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaskakujące zakończenia to coś, czego z przyjemnością i zainteresowaniem wyczekuję, do tego niezbędny dreszczyk emocji, może udać się spotkanie z książką. Izabela

  OdpowiedzUsuń