Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 6 listopada 2022

,,Zapomniana dziewczyna" Karin Slaughter

 ,,Zapomniana dziewczyna" Karin Slaughter to kolejna pozycja autorki, z którą miałam okazję się zapoznać.


Karin Slaughter słynie z bardzo dobrze napisanych thrillerów. Do tej pory miałam okazję zapoznać się z kilkoma z nich, więc chętnie dałam też szansę ,,Zapomnianej dziewczynie". Książka jest naprawdę obszerna, dodatkowo w większym niż standardowy formacie. Akcja dzieje się współcześnie oraz lata wstecz. Rozdziały przeplatają się ze sobą. Autorka stworzyła naprawdę świetnie skonstruowaną powieść, w której wszystko idealnie wskakuje na swoje miejsce. Nie jest to z całą pewnością pozycja, którą pochłonie się w jeden dzień, ale warto spędzić z nią kilka wieczorów.

Główną bohaterką wydania została prawie 18-latka, która obecnie była w ciąży.  Problem polegał jednak na tym, że nie wiedziała kto miał być za to odpowiedzialny. W związku z tym rodzice chcieli dowiedzieć się kogo dziewczyna kryje. Ona jednak została zamordowana. Po latach jej matka zaczęła otrzymywać pogróżki, jednak kto był odpowiedzialny za ich wysyłanie? Sprawa po latach miała po raz kolejny stać się rozpatrzona na nowo. Być może teraz miało się udać ustalić prawdę.

,,Zapomniana dziewczyna" jest jednym z wydań, na które warto jest się skusić w wolnym czasie. W związku z tym, iż jest to obszerna pozycja na pewno warto kest zainteresować się tym wydaniem w jeden z wolnych dni. Dzięki temu, że fabuła jest wciągająca od samego początku nie ma problemu z tym, by móc się z nią zapoznać w jesiennym okresie, kiedy wieczory są idealne na czytanie. Karin Slaughter na pewno tą lekturą zjedna sobie kolejnych miłośników jej twórczości.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

9 komentarzy:

 1. Będę miała tę książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię thrillery, a ten zapowiada się naprawdę dobrze. W wolnej chwili z pewnośccią dam mu szansę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię czytać zupełnie inny gatunek literatury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie czytałam dobrych thrillerów. Mam tylko nadzieję, że wszelkie opisy są tak realne, że będą aż mi się śniły po nocach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam książki tej autorki, cieszy mnie ich fabuła, róznorodność dobrze sportretowanych postaci, społeczny aspekt, na który warto zwrócić uwagę. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mnie zaciekawiłaś tą pozycją, więc zapisuję sobie tę książkę na listę tych, które chcę zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam kiedyś inną książkę autorki i byłam zadowolona. Chętnie poznam i ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Również tego typu książki najbardziej lubię czytać jesienią, tego tytułu jeszcze nie miałam okazji poznać :)

  OdpowiedzUsuń